• Wide screen resolution
  • Narrow screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
Rūbų spalva ir charakteris
 
sukneles.gif RAUDONAI ir VIOLETINIAI mėgsta rengtis aktyvūs žmonės linkę žavėtis ir patys žavėti kitus. Jie mėgsta svajoti, kurti gražiu' ateities planus, pilni idėjų. Dažniausiai šie asmenys būna impulsyvūs veiklūs, imlūs įspūdžiams. Jiems viskas rūpi, nori visur suspėti, viską sužinoti. MĖLYNUS IR ŽALIUS rūbus dėvintys žmonės gerai žino savo vertę. Daug ką moka, daug žino ir nori, kad juos kiti vertintų, gerbtu netgi garbintų.
Read more...
 
Su Šv. Velykom

marguciai.jpg Tegul iš kiekvieno minčių sklinda gerumas,
Tegul iš kiekvienos širdies  plaka meilė,
Tegul kiekvienoj sieloj karaliauja atleidimas
Tegul visus jungia supratimo gija
Ridenant kiaušinius Šv. Velykų rytą Smile

Jovita ir Gintaras

 
Su bundančiais medžiais

screw worms in cattle


kaciukai.jpg Ar jaučiate, kad šiandien pavasaris? Na ir kas, jog lyja, slogu ir niūru, norisi nieko neveikti. Po netikros žiemos seka netikras pavasaris, lyg ir nėra pastebimos ribos.., bet gamtos nubudimo visvien nesustabdysi. Su pražystančiomis gėlėmis, su bundančiais medžiais keičiasi ir daugelio mūsų gyvenimai. Kažkas pavasarį atsisveikins su vaikyste, kažkas į ją ateis. Kažkas įsimylės, kažkas laimingai ves. 
Read more...
 
Margučių puošimo būdai, raštai ir kompozicijos

eggswithrabbit25.jpgKiaušiniai buvo dažomi natūraliais, dažniausiai augaliniais dažais:  - svogūno lukštais, šieno pakratais, beržo vantos lapais, samanomis, alksnių, juodalksnių, šaltekšnio, šermukšnio, skirpsto ir ąžuolo žieve, balų rūda ir geležies rūdimis, rugių želmenimis, ramunėlėmis, kmynais, mėtomis, dilgėlėmis, beržų pumpurais, rugiagėlėmis, geltonomis ramunėmis, raudonaisiais burokėliais ir t.t Natūralių spalvų receptūra labai paprasta:
Read more...
 
Trys pavasario žingsniai

zibute.JPGPavasaris - saulėtas, šviesus, šiltas, džiaugsmingas metų laikas. Jis žengia pas mus trimis žingsniais, su kiekvienu atnešdamas vis daugiau šviesos ir šilumos, dovanodamas daug džiugesio mūsų širdims ir namams.

  • Pirmasis pavasario žingsnis - tai kovas. Bundančios gamtos, pastebimai ilgėjančios dienos mėnuo. 
Read more...
 
Kiekvienoje pradžioje glūdi stebuklas

Vaikelis.jpg Jei darbe viskas sekasi kuo puikiausiai, pažįstate kolegas, žinote jų silpnybes, nutuokiate apie tai, kas vyksta įstaigoje,atsiranda kažkas panašaus į rutiną. Kai kuriuos žmones tai ima slėgti. Jie pradeda nuobodžiauti ir užsigeidžia ką nors keisti. Jeigu jie susilaukė kūdikio, galop šeimoje visi prisitaikė vieni prie kitų, tuoj pat trokšta antro vaikelio. Jei išmoko slidėmis šiaip taip nusileisti nuo kalniuko, jau siekia įgusti čiuožti snieglente.
Read more...
 
<< Start < Prev 21 22 23 24 25 Next > End >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

antspaudu-gamyba.lt

Apklausa

Namuose laikote:
 

Svečiai

We have guests online

RegistracijaMus aplankė:


© 2007 - 2012 Jovita - internetinis žurnalas mąstantiems. Sprendimas M&G reklamos gamybos studija