• Wide screen resolution
  • Narrow screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
Menas priimti pagyrimus ir kritiką

KomunikacijaJei norite, kad kieno nors veide nušvistų šypsena, yra vienas patikimas būdas tai padaryti: ištarkite komplimentą. Bet, ko gero jau po akimirkos pašnekovas numos į tai ranka: "Juk čia nieko ypatinga, visi taip sugeba" arba "Tai juk ne mano nuopelnas". Keista. Niekas mūsų taip nepradžiugina, kaip nuoširdus pagyrimas.   Ir vis dėlto sulaukę jo mes imame menkinti patys save, vos ne atsiprašinėti už tai, ką sugebame.  Dauguma baiminasi, kad priimdami komplimentą atrodys pasipūtę.  Tačiau pagyrimai gali paskatinti naujiems darbams, suteiks naujų impulsų.
Read more...
 
Mokėjimas atsikirsti arba neieškok žodžio kišenėje
 
atsikirsti.jpg Tikriausiai teko patirti, kaip kas nors pila ant jūsų pamazgas, jūs norėtumėte atsikirsti, tačiau galvoje kaip iššluota, nė vienos originalesnės minties. Tik vėliau susigaudote, ką galėjote atrėžti. Priešininkas būtų buvęs sutriuškintas. Arba netekęs žado. Tačiau visos mintys ateina per vėlai. Kai kuriose situacijose svarbu greitai susigaudyti ir mokėti atsikirsti. Pavyzdžiui, tada kai kolega triumfuodamas nurodo jūsų menką klaidelę.
Read more...
 
Tai, ką norėjome išgirsti, kai buvome vaikai...

 Myliu tave! Man patinka būti su tavimi, Kaip gerai, kad tave turiu! Pasikalbėkime truputį... Kaip jautiesi? Gal bijai? Ar tau liūdna? Kodėl šito nenori? Tu toks mielas! Tu toks švelnus… Papasakok man ką tu išgyvenai? Ar tu laimingas? Man patinka, kai tu juokiesi. Verk, jei skauda... Tau kažkas nepasisekė? Jei nori, – papasakok man...? Tu man patinki! Ar aš tau patinku? Kada tau nepatinku? Klausau tavęs... Žinau, kad myli... Ką apie tai manai? Pasitikiu tavimi. Kada jautiesi nelaimingas...? Man patinki toks, koks esi! Mums gera būti kartu. Pasakyk, jei suklydau...
Read more...
 
Tai ką girdėjome, kai buvome vaikai

vaikas_sirdele.jpgStovėk ramiai! Žiūrėk, nepargriūk! Eik greičiau! Sakiau pargriūsi! Kur bėgi?! Dabar tai tau bus! Paskubėk! Kodėl manęs neklausai?! Neliesk! Tu nesugebėsi! Atsargiai! Esi per mažas! Viską suvalgyk! Duok, aš pats padarysiu! Neišsitepk! Tu jau didelis! Jau išsitepei! Nesuprakaituok! Patylėk! Eik miegoti! Kalbėk! Kelkis! Atsiprašyk! Pavėluosi! Pasisveikink! Aš užsiėmęs, netrukdyk! Ateik čia! Eik žaisti vienas! Nesimaišyk po kojų! Apsirenk! Nestovėk saulėje! Nekalbėk pilna burna! Netrukdyk! Nebėgiok!

 
20 nuorodų kelyje į tikslą

kauliukas.jpg1. Norite susirasti naują darbą, išmokti kalbą, galų gale pradėti sportuoti? Ir jau kuris laikas atidėliojate šiuos gerus ketinimus? Motyvacijos specialistai siūlo pradėti įgyvendinti sumanymą ne vėliau kaip po trijų parų. Taigi nieko baisaus ką nors atidėti rytojui. Tačiau praėjus savaitei savo tikslą veikiausiai jau būsite pamiršę.
2. Net jei diena praėjo siaubingai, raskite ką nors, kas puikiai pavyko. Galbūt kokioje nors srityje padarėte pažangą. Galbūt draugiškai pasišnekučiavote su kolege, kuri iki šiol jums atrodė sunkaus būdo. Kasdien pasižymėkite visus laimėjimus: menkus ir didelius. Laikui bėgant jie padės jums teigiamai įvertinti save.
Read more...
 
Smilkalų aromatų zodiakas

 

Pasirinkite smilkalus pagal Jus globojantį žvaigždyną! Kiekvienam horoskopo ženklo atstovui tinka ir geriausiai veikia individualūs kvapai. O santalmedžių ir tulasi (baziliko) komponentai tinka visų žvaigždynų globotiniams.

 AVINAS
Šio ženklo atstovui rekomenduojami rafinuoti, magiški kvapai. Palankiai jo sveikatą veikia aštroki, kvapnūs smilkalai. MYRH, MOON, MUSK, SANDAL, GARDENIA, LOTUS. Avino ženklo atsovų nervingumą ir ekscentriškumą malšina, nervų sistemą hormanizuoja AMBER, EUCALYPTUS, LAVENDER, VIOLET.


JautisJAUTIS
Jums patariama smilkyti gaivius, aštrokus smilkalus; labai naudingas levandos aromatas. Tiks smilkalai LAVENDER, MYRHH, OPIUM, ROSE, WILD ORCHIDS. Kūrybingumui ir dėmesio koncentracijai tinka LOTUS, LILY, MASTER GOLD, TANGERINE.Read more...
 
<< Start < Prev 21 22 23 24 25 Next > End >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

antspaudu-gamyba.lt

Apklausa

Namuose laikote:
 

Svečiai

We have guests online

RegistracijaMus aplankė:


© 2007 - 2012 Jovita - internetinis žurnalas mąstantiems. Sprendimas M&G reklamos gamybos studija