• Wide screen resolution
  • Narrow screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
Rugsėjis, derliaus mėnuo... Vasara praėjo, ruduo atkeliavo.

ruduo.jpgRugsėjo dainos harmoniją pina du motyvai: lengvabūdės vasaros serenados aidai ir juos vis dažniau persmelkianti gilesnė melodija. Ištisus aštuonis mėnesius arėme ir į savo gyvenimą sėjome teikiančias vilčių sielai dėkingumo, paprastumo, tvarkos ir darnos sėklas. Dabar mūsų laukia tikrojo, tik mums skirto derliaus ėmimo metas, juolab kad ir penktasis paprastos pilnatvės principas — grožis — kviečia dalytis jo dosniomis dovanomis. Ruoškis pjauti gausų meilės pasėtą ir subrandintą derlių.

Read more...
 
Gandrų sugrįžimas. Blovieščiai

gandras.jpgApytikriai kovo 25 d. į Lietuvą parskrenda gandrai. Gandras tarsi išvaiko paskutinius žiemos ledus. Tikėta, kad pirmą kartą pamatytas gandras gali daug nulemti visiems metams.
Jei pirmą kartą pamatai gandrą skrendantį - viskas puikiai ir sparčiai seksis. Jei pirmą kartą pamatai gandrą tupintį - viskas šiemet eisis iš lėto. Netekėjusios merginoms pamatytas Skrendantis gandras reiškė, kad jos šiemet ištekės.
Read more...
 
Džiuginantys ir paprasti rugpjūčio darbai


rugpjucio-menuo.jpgŠėlsta vasara rugpjūtyje, lyg jausdama nenumaldomai artėjant galą. Kai pavėsyje temperatūra daugiau kaip trisdešimt septyni laipsniai, belieka tik susitaikyti ir pasinerti į apmąstymus. Tad leiskime palaimintiems neskubriems rugpjūčio džiaugsmams vėl iš lėto papildyti mūsų kūrybinės energijos atsargas.

Read more...
 
Puikioji liepa
bite.jpg
Puikioji liepa ... primena ratuotų bitelių dūzgimą ir geltono kaip saulė kremo kvapą.  CYNTHIA WICKHAM Pasistenkit, kad laimės siekimas taptų tikru ir asmenišku dalyku: pakabinkit vėliavą ir pamojuokit ja; surenkit senovinį pikniką su atsineštiniais valgiais, pasidalykit duonos kepaliukais ir žuvimis su šeima bei draugais. Vakare pasidžiaukit fejerverkais arba įžiebkit kibirkštis savyje. Paskelbkit savo nepriklausomybę: pasirinkit svajones, o ne lūkesčius.

Read more...
 
Džiuginantys ir paprasti birželio darbai

jonvabalis.jpgĮdomu, kaip jaustumeis gyvendamas amžino birželio pasaulyje. L. M. MONTGOMERY  
Pasuk į prisiminimų skersgatvį. Sutemus sugauk kelis jonvabalius pievelėje šalia namų. Paruošk jiems prabangų viešbutį majonezo stiklainyje, kuris išklotas žole, kurio dangtelyje pragręžei kelias skylutes (pameni?). Nelaikyk svečių ilgai, trumpai paviešėjusius išleisk namo.

Read more...
 
Džiuginantys ir paprasti gegužės mėnesio darbai


geguze_copy.jpgIšsipildžiusius pavasario pažadus stebuklingais kerais paženklina gegužė. Šį mėnesį labiau rūpinamės namais, nuolat įpindami į kasdienybę paprastumą, kartu tarsi iš naujo patiriame mus keičiančią trečiojo paprastos pilnatvės principo galią - tvarkos galią. Į kasdienius darbus imame žvelgti naujomis akimis, mylinčia, suprantančia širdimi. Mokydamiesi mėgautis kasdieniais netikėtumais, pajuntame kasdienybės šventumą.

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

antspaudu-gamyba.lt

Apklausa

Namuose laikote:
 

Svečiai

We have guests online

RegistracijaMus aplankė:


© 2007 - 2012 Jovita - internetinis žurnalas mąstantiems. Sprendimas M&G reklamos gamybos studija