• Wide screen resolution
  • Narrow screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
Burtai per Velykas

easter_eggs.jpgBuvo tikima, kad velykiniai kiaušiniai turi ypatingą galią: suteikia jėgų, apsaugo nuo ligų, kerų ir kitokių nelaimių. Todėl žmonės laikėsi įvairių draudimų, atlikinėjo magiškus veiksmus, būrė. Margučių lukštus šeimininkė stropiai iš visur surenka ir sudegina "krosny. Tai daroma, kad maži naminiai paukšteliai (viščiukai, ančiukai, žąsiukai) lengvai ristųsi iš kiaušinių, pavasarį greičiau išeitų iš žemės pašalas, 
Read more...
 
Velykos - gyvenimo džiaugsmo šventė

velykos.JPGLaukdami Velykų, papuoškime namus, kad jie būtų kupini šventinės nuotaikos, šviesos ir spalvų. Jaukios Velykų puošmenos - mažyčiai pakabinami margučiai, viščiukai, zuikučiai, indeliai kiaušiniams, augalų šakelės - sukurs ypatingą šventės nuojautą. Tebūnie tai sėkmingų ir laimingų metų ženklai. Kaip ir spalvos, kurios per Velykas įgyja simbolinę prasmę.
Read more...
 
Pasitinkant balandį
balandis.jpg Ar smagu šėlti balandžio 1-ąją, Melagių dieną, nustebinti savo mylimuosius ir bendradarbius nepraktiškais, bet įnoringais, gluminančiais juos juokeliais? Ne, verčiau prasimanykit linksmų siurprizų. Namuose viską apverskit aukštyn kojomis: pusryčiams iškepkit picų ant skersai perpjautų bandelių, o vakarienei — blynelių ar karštų vaflių su sirupu. Po pamokų pasakykit vaikams, kad turite važiuoti pas dantų gydytoją, o iš tikrųjų nuvežk juos į ledų svetainę.
Read more...
 
Paprasti ir džiaugsmingi Kovo darbai

narcizai.jpgKovui atėjus, baigiasi žiemos siaubai ir pradeda kuždėti pavasaris. Lėtai, kartu su visa gamta po ilgo žiemos snaudulio atbunda mūsų sielos. Šakelės, dar tik prieš keletą dienų buvusios plikos, dabar pasipuošė naujais pumpurais. Giliai sieloje juntame viltingą plakimą. Išpurenkime žemę savo vidiniame sode. Šį mėnesį sėkime antrojo paprastos pilnatvės principo — paprastumo — sėklas vaisingoje mūsų sielų dirvoje.
Read more...
 
Eko patarimai. Išteklių ir energijos taupymas namie

eko_gaublys.jpgPrieš pirkdami naują automobilį gerai pagalvokite, kokio Jums reikia. Visi automobiliai daro poveikį aplinkai. Pagal Europos Sąjungos reikalavimus automobilių gamintojai turi nurodyti savo siūlomų automobilių išmetamą CO2 kiekį ir degalų sąnaudas. Jei pasirinksite automobilį, kuris naudoja 5 litrus, o ne 8 – 10 litrų kuro 100 km, išvengsite 750 kg CO2 per metus.

Read more...
 
Mamos vyniotinis
  • mamos_vyniotinis.jpg1 skardinės sutirštinto pieno,
  • stiklinės miltų,
  • kiaušinio,
  • 0.5 šaukštelio nugesintos sodos.

Pertepimui: bruknių arba spanguolių uogienės.

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

antspaudu-gamyba.lt

Apklausa

Namuose laikote:
 

Svečiai

We have guests online

RegistracijaMus aplankė:


© 2007 - 2012 Jovita - internetinis žurnalas mąstantiems. Sprendimas M&G reklamos gamybos studija