• Wide screen resolution
  • Narrow screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
Džiaugsmingo paprastumo dalykai sausio mėnesį...

ziema.jpgJums moja sausis — pradžių pradžios ir brangių prisiminimų mėnuo. Ateiki, leisk žiemai skleisti savo nuostabius burtus: šaltas, gaivias, lyg baltais pūkais apgaubtas dienas, ilgus tamsius vakarus su skania vakariene, gyvais pokalbiais ar vienatvės džiaugsmais. Lauke šąla ir švelniai sninga. Gamtoje ramybė. Tebūnie ramybė ir mūsų širdyse. Tai svajonių, lūkesčių mėnuo, kai metų kelionė dar tik prieš akis.
Read more...
 
Pirmieji puošti eglutes pradėjo vokiečiai

puosta_eglute.jpgIstorijos šaltiniai liudija, kad pirmą kartą auganti eglutė buvo papuošta 1419 m. prieš Kalėdas Freiburge (Vokietija), vėliau toks paprotys – puošti žiemą žaliuojančius medžius – plito po Europą. Manoma, kad nukirsti eglutę ir papuošti ją namuose Kalėdoms pirmoji sugalvojo viena vokiečių kilmės grafienė. Taip savo namus ji papuošė 1573 m. pabaigoje. Jos sumanymas – eglutė kambaryje – irgi išplito, tačiau dar kelis šimtmečius buvo populiarus tik Prūsijoje.

Read more...
 
Prieš gripą ir imunitetui stiprinti


spanguoles_copy.jpgKas rytą tik atsikėlus išskalaukite burną vandeniu ir išgerkite šaukštą ryžių acto (atkreipkite dėmesį: ryžių actas tik - 2%). Būtent taip šešis tūkstantmečius elgiasi kinai ir todėl pusantro milijardo žmonių beveik neserga širdies ir kraujagyslių ligomis. Nepatariu užgerti vandeniu, nes ryžių actas labai silpnas ir gerai padeda tiems, kas serga skrandžio opalige, skundžiasi skrandžio rūgštingumu, sunkumu, bėdomis virškinant.

Read more...
 
Apie Kalėdas iš svetur

santa_su_elniais.jpgJAV ir Kanadoje vaikai tiki, kad dovanas dalija Santa Klau­sas, Kūčių vakarą atvykstantis elnio traukiamomis rogėmis ir dovanas paliekantis po eglute bei vaikų kojinytėse.
Prancūzijoje vaikai padeda batus prieš židinį, kad Tėtis Kalėda (Pere Noel) pripildytų juos dovanų.
Vokietijoje šv. Nikolas lanko namus.

Read more...
 
Vėlinių papročiai

zvakes.jpgLietuvių liaudies dainose sakoma, kad miręs žmogus atsisėdąs į „vėlių suolelį“, kad motinos mylimas sūnus tampąs vėlių ženteliu„ , o dukrelė — “vėlių martele“, kad jie išeiną pro “vėlių vartelius“. Tikėta, jog vėlės lankosi savo gyventose vietose, o mėgstamiausias lankymosi metas — gūdus ruduo. Neveltui ir lapkričio mėnesį žmonės senovėje vadino vėlių mėnesiu.

Read more...
 
Atsiprašymas

virusas.jpgVisos jovita.lt komandos vardu atsiprašome mūsų draugų ir jovita.lt lankytojų dėl jovita.lt pasiekiamumo problemų, su kuriomis susidūrėme praėjusias kelias dienas. Visa tai kilo dėl piktavalių virusų platintojų, informacijos vagių, ar šiaip internetinių vandalų. Nedelsiant ėmėmės visų priemonių užkirsti tam kelią ateityje. Patikiname visus apsilankiusius, kad tai Jūsų kompiuteriams tikrai nepakenkė.
Džiaugiamės, kad ir vėl esate kartu su mumis!

jovita.lt kolektyvas
 
<< Start < Prev 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Next > End >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

antspaudu-gamyba.lt

Apklausa

Namuose laikote:
 

Svečiai

We have guests online

Registracija



Mus aplankė:


© 2007 - 2012 Jovita - internetinis žurnalas mąstantiems. Sprendimas M&G reklamos gamybos studija