• Wide screen resolution
  • Narrow screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
Horoskopas 2009 m. rugpjūčio mėnesiui, 12 zodiako ženklų Print Email

avinas.gif
Avinas (Kovo 21- Balandžio 19)

horoskopas_copy.gifŠio ženklo atstovams rugpjūčio mėnesio pirmoji ir paskutinioji savaitės bus labai sėkmingos. Tačiau mėnesio viduryje vertėtų būti atsargesniems ir pasisaugoti netikėtų įvykių, kurios gali išprovokuoti pats likimas. Galimos nesėkmingos investicijos į nekilnojamą turtą, ar nesėkmingi pirkiniai. Nepatartina pasirašinėti verslo sutarčių, rizikuoti ar keliauti. Gali sutrikti sveikata, kilti susierzinimas, konfliktai darbe bei šeimoje. Bet mėnesio pabaigoje viskas pakryps gera linkme.

jautis.gif
Jautis (Balandžio 20 – Gegužės 20)


Beveik visą rugpjūčio mėnesį šio ženklo atstovus lydės sėkmė. Jiems pavyks įgyvendinti seniai puoselėtas programas ir projektus, taip pat sustiprinti savo sveikatą. Puikiai pavyks realizuoti įvairias sveikatingumo programas, dietas. Taip pat gerai seksis organizuoti verslo susitikimus ar prezentacijas, keliones ir pasitarimus. Nuo rugpjūčio 22 dienos patartina būti labiau atsakingiems, nes gali kilti nenumatytų kliūčių tiek versle, tiek asmeniniame gyvenime.

dvyniai.gif
Dvyniai (Gegužės 21 - Birželio 21)


Sėkmingas laikotarpis net iki rugpjūčio 11 dienos. Dvyniai galės įgyvendinti savo svajones, susijusias su verslu ar kūryba. Šiuo laikotarpiu jiems pavyks transformuoti savo dvasines idėjas į materialias, organizuoti seminarus, parodas. Mėnesio vidurys bus šiek tiek sunkesnis, nes pasilpus imuninei sistemai galima netikėtai susirgti ir atitrūkti nuo svarbesnių reikalų. Tačiau tai tik į naudą, nes intrigantų, norinčių pakišti koją bus ganėtinai daug. Todėl nedidelis poilsis atneš tik gerų rezultatų.

vezys.gif
Vėžys (Birželio 22 - Liepos 22)


Šio ženklo atstovų laukia gan prieštaringas laikotarpis. Įvykių eiga gali ir džiuginti ir priešingai labai nuliūdinti.Gali susvyruoti sveikata, kilti nesutarimai su šeimos nariais, tekti investuoti pinigus į kitų žmonių problemų sprendimus. Tačiau tuo pačiu gali atsirasti puikios naujos idėjos versle, kurios pasirodys labai naudingos ir pelningos. Nuo rugpjūčio 14 dienos reikėtų atsiriboti nuo nepageidautinų žmonių įtakos, nesikišti į debatus, nesileisti į provokacijas. Mėnesio pabaigoje yra tikimybė sulaukti didelio pelno, kuris labai daug ką pradžiugins.

liutas.gif
Liūtas (Liepos 23- Rugpjūčio 22)


Sėkmingas ir kupinas naujų įspūdžių mėnuo Liūtams. Jiems netrūks nei naujų pažinčių, nei kūrybinio potencialo, nei pinigų. Visko galima bus tikėtis laikotarpyje nuo rugpjūčio 1 iki 21 dienos. Naujos idėjos, draugų bei bendraminčių palaikymas iškels juos į naujas aukštumas. Jų nuotaikos bei optimizmas užkrės daugelį žmonių ir tai su kaupu atsipirks per finansinius srautus. Tikėtinos kelionės į tolimus kraštus ar gražus poilsis gamtoje.

mergele.gif
Mergelė
( Rugpjūčio 23 –Rugsėjo 22)

Labai gražus, ramus metas nusimato ir šio ženklo atstovams. Pukiai pavyks įgyvendinti seniai puoselėtas mokslo ar kūrybines programas, organizuoti įvairius susitikimus ar pristatymus, keliones ar verslo finansavimą. Šeimos problemas spręsti puikiai pavyks rugpjūčio 14-18 dienomis. Nedideli nesusipratimai su vaikais ar seneliais bus tik į naudą, tai suformuos naują požiūrį į susiklosčiusią padėtį. Mėnesio pabaigoje teks daug ir kruopsčiai dirbti, kad įrodyti savo profesionalumą.

svarstykles.gif
Svarstyklės (Rugsėjo 23 - Spalio 22)


Gyvenimiška patirtimi ir optimizmu trykštantys Svarstyklių atstovai šį mėnesį neleis niekam liūdėti. Jiems pavyks užsitarnauti savo autoritetą didžiuliu meistriškumu ir kruopštumu viskame kuo tik užsiims. Aplinkiniai tik stebėsis kaip jiems tai pavyksta, bet nevertėtų tuo pernelyg didžiuotis, nes artėjant mėnesio pabaigai entuziazmas gali netikėtai išblėsti. Daugumai pavyks išlaikyti geras pozicijas, tik su sąlyga, jei nepervargs, kitaip - gali atasidurti ligonio lovoje.

skorpionas.gif
Skorpionas (Spalio 23 - Lapkričio 21)


Šio ženklo atstovams pirmoji šio mėnesio savaitė bus pati sėkmingiausia. Jos metu rekomenduojama susiplanuoti svarbesnių reikalų tvarkymą. Prasidėjus antrai ir trečiai savaitėms reikia nusiteikti rimtesniems išbandymams, nes nusilpusi energetika bei emocijų kaita gali neigiamai atsiliepti tiek darbui, tiek santykiams šeimoje. Tik į mėnesio pabaigą tikėtinas pagerėjimas, tuomet galima bus rimčiau kibti į darbą, pasirašyti pelningas sutartis, gauti papildomų lėšų.

saulys.gif
Šaulys (Lapkričio 22 - Gruodžio 21)


Net iki rugpjūčio 9 dienos įvykių eiga klostysis kuo puikiausiai. Palanku būtų keliauti, tvarkyti dokumentus, imti paskolas ar kur kitur investuoti. Tačiau mėnesio viduryje, pasikeitus energijos srautams, gali kilti įvairių nenumatytų problemų su pinigais, su artimaisiais, neigiamai atsiliepti sveikatai. Šis laikotarpis bus sunkesnis, todėl reiktų apsišarvoti kantrybe. Daugeliui kils nepasitenkinimas kitų žmonių atžvilgiu, susierzinimas, kas blogai atsilieps ir jų savijautai. Tik mėnesio pabaigoje galima bus tikėtis nedidelio įtampos atoslūgio.

oziaragis.gif
Ožiaragis (Gruodžio 22 - Sausio 19)


Puikus ir pelningas laikotarpis laukia Ožiaragių iki rugpjūčio 15 dienos. Galima bus tikėtis papildomo finansavimo ar pelningo projekto, taip pat romantinių pažinčių, pokylių ar linksmų gimtadienių. Sunkesnis laikotarpis prasidės nuo 16 dienos, kada nevertėtų nieko rimto planuoti, nes intrigantai nesnaus ir visaip stengsis pakenkti. Iškilusias problemos bus sprendžiamos daug sunkiau, nei mėnesio pradžioje, tad teks pasisemti daugiau kantrybės, bei išlaikyti santūrumą supančiam pasauliui.

vandenis.gif
Vandenis (Sausis 20 - Vasario 18)


Šio ženklo atstovams nusimato nuostabus ir produktyvus laikotarpis. Jiems gerai seksis bendrauti su savo šeimos nariais, mylimu žmogumi ir draugais. Tikėtinos įvairios šeimos šventės ar išvykos į gamtą. Taip pat atsiras galimybės realizuoti savo sumanymus tiek mokslo, tiek darbo srityse. Mažiau produktyvus metas prasidės nuo rugpjūčio16 dienos. Patartina labiau susirūpinti savo sveikata ir stengtis mažiau dalyvauti įvairiuose projektuose. Šiuo laikotarpiu geriau nieko naujo nepradėti, nebent užbaigti senus darbus.

zuvys.gif
Žuvys (Vasario 19 - Kovo 20)


Šio ženklo atstovai bus labai energingi ir nusiteikę optimistiškai. Nuo mėnesio pradžios iki 19 dienos galima bus tikėtis daug gražių akimirkų. Darbas ir įvairūs kūrybiniai projektai seksis puikiai, tame nemažą, palaikantį vaidmenį suvaidins draugai bei vadovai. Prezentacijos ir nauji projektai bus sėkmingai įgyvendinti. Artėjant mėnesio pabaigai, apsukas vertėtų sumažinti, nes pasilpusi sveikata gali tik pakenkti visų įvykių eigai. Dirglumas ir pretenzijos kitų žmonių atžvilgiu gali suketi konfliktines situacijas, kas neigiamai atsilieptų tolimesniam bendravimui ir darbo kokybei.


 

antspaudu-gamyba.lt

Apklausa

Namuose laikote:
 

Svečiai

We have guests online

RegistracijaMus aplankė:


© 2007 - 2012 Jovita - internetinis žurnalas mąstantiems. Sprendimas M&G reklamos gamybos studija