• Wide screen resolution
  • Narrow screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
Horoskopas 2009 m. rugsėjo mėnesiui, 12 zodiako ženklų Print Email

avinas.gif
Avinas (Kovo 21- Balandžio 19)

astrologija.jpgDarbo ir konkurencijos temos dabar tau bus pačios svarbiausios. Ta konkurencija gali pasireikšti visur ir visaip, pvz., darbe atsiras naujokų, kurie iškart pretenduos į geresnes, o apmaudžiausia - tavo taip trokštamas pareigas. Jeigu studijuoji, pajusi įtampą grumtynėse dėl pažymių. Jau nėr ką kalbėti, jei turi žavų vaikiną, dominantį ne vieną panelę. Varžovės itin suįžūlės. Apskritai, gyvenime netrūks įtampos. Antra rugsėjo savaitė palankesnė pretenduoti į įvairius šou žaidimus ir pan. Dalyvauk konkursuose, atrankose, skelbkis darbo paieškos portaluose. Tau gali pasisekti, o jei ne - vis tiek turėsi naudos iš naujų pažinčių ir įdėtų pastangų.

jautis.gif
Jautis (Balandžio 20 – Gegužės 20)


Jei esi susijusi su kūrybine sfera, pramogų verslu, rugsėjo pradžia bus nelengva - projektai pareikalaus daugiau pastangų ir lėšų, nei tikėjaisi. Gali pavesti partneriai iš užsienio. Gana pavojinga, nesaugu kažkur toli vykti. Vis tik antra rugsėjo savaitė žada sėkmę. Kitokia nei kūrybinė veikla judės iš inercijos iki mėnesio vidurio, o vėliau prasiverši - pastangos duos gerų rezultatų, bus lengviau įsidarbinti norimoje srityje. Su mokslu, studijomis irgi panašiai. Iš pradžių viskas nepatiks, atrodys neįdomu, sunku, bet paskui įsivažiuosi, tapsi darbštesnė, atkaklesnė.
dvyniai.gif
Dvyniai (Gegužės 21 - Birželio 21)


Šeima ir meilės romantika okupuos visą dėmesį. Sunku prognozuoti, kas ką labiau "grūzins" - tu savo artimuosius ar kambario draugus, ar jie tave. Kažkaip nebesiseks be balso kėlimo susitarti dėl bendrų išlaidų, bendrai naudojamų daiktų, pirkinių, pareigų pasidalijimo, pramogų, laisvalaikio. Jei dalyvauji šeimos versle, pasijusi per mažai vertinama. Jei tas verslas susijęs su žemės ūkiu, nekilnojamuoju turtu, nuoma, remontais, viešbučiais, krūvis bus itin didelis, tad ne kartą kils noras viską mesti ir patraukti ieškoti laimės kitur. Tačiau veikla, susijusi su koncertų, renginių, pobūvių organizavimu, sceniniais pasirodymais, kūrybinėmis gastrolėmis, tave "veš", tikrai būsi pastebėta.
vezys.gif
Vėžys (Birželio 22 - Liepos 22)


Žmonės, kuriuos laikei artimais, tau gali atrodyti nutolę ar nusiteikę kažkaip priešiškai. Galbūt tu jiems išreiškei nepagarbą, įvėlei į apkalbas, nesusipratimus ir dėl to pati nebesulauki jų palankumo? O gal pati iš jų išgirdai nemalonių pastabų, replikų ir dabar stengiesi kuo mažiau susidurti, kad vėl to nepatirtum. Teks juodai paplušėti, jei sukiesi žiniasklaidos, švietimo, prekybos ar teisės srityje. Ne iš karto viskas pavyks taip, kaip suplanavai. Nelengva bus ir mokslo metų pradžia. Ne kartą kils minčių mesti pradėtą darbą ar studijas, nutraukti kontraktą ir pan. Jausiesi kažkam neįtinkanti, nepritampanti. Apsišarvuok kantrybe, pasistenk įgyti žinių, be kurių ne kažin ką tepasieksi, netingėk pasimokyti užsienio kalbos...

liutas.gif
Liūtas (Liepos 23- Rugpjūčio 22)


Daugiau laiko nei paprastai praleisi rašydama SMS žinutes ir elektroninius laiškus bei plepėdama telefonu. Tai, kad darbe užsiimi ne darbo reikalais, neliks nepastebėta. Pamokų, paskaitų lankymas taip pat sutriks. Negana to, kai kuriuos pažįstamus vargins tavo įkyrus poreikis nuolat bendrauti, o gal ir piršti jiems nereikalingas paslaugas. Beje, išpešti iš kitų naudos ar kokiu nors būdu pasipelnyti tau dabar bus itin aktualu. Išaugęs godumas pinigams, prabangai gali sukelti problemų. Imsi trokšti dalykų, kurių iki šiol nepasigesdavai. Padaugės išvykų, pramogų, iš kurių dauguma tavo kišenei bus per brangios. Mėnesio pabaiga žada populiarumą tarp draugų, bendraklasių.

mergele.gif
Mergelė
( Rugpjūčio 23 –Rugsėjo 22)

Moksluose, darbe šį mėnesį gali tikėtis ir šilto, ir šalto. Prisidės daugiau atsakomybės, pareigų. Jei tavo veikla susijusi su skaičiavimais, projektavimais, finansais, trumpam pasijusi lyg mėsmalėje, tave "mals" dėl kiekvienos klaidelės ar nesusipratimo. O jeigu esi kūrybinės sferos žmogus, paprasčiausiai trūks pinigų nuosekliai įgyvendinti planus. Rėmėjai neskubės, prodiuseriai žioplinės, o tėvai skatins taupiau gyventi arba suktis, kaip išmanai. Tu ir suksiesi, ir tikriausiai prasisuksi, ypač jei tau išties nestinga talento bei atkaklumo. Mėnesio pabaigoje situacija gerės. Pilnės piniginė, pajudės pirmyn tai, kas strigo.

svarstykles.gif
Svarstyklės (Rugsėjo 23 - Spalio 22)


Iki mėnesio vidurio būsi gana neatspari neigiamoms įtakoms, pasižymėsi ypatingu jautrumu. Dėl kiekvienos smulkmenos gali pulti į ašaras, jaudintis, nuleisti rankas. Kol kas neverta apsikrauti naujais darbais. Jei ketini lankyti kokius papildomus būrelius, kursus, po truputį ieškokis tinkamų, bet nepulk stačia galva. Spėsi! O kol kas kalnų nenuversi, tik gali pridaryti klaidų ir persitempti. Atrodo, nesulauksi ir artimos aplinkos žmonių palaikymo - dažnai kils nesusipratimų, žeis kritika, pastangų neįvertinimas. Nesinervink, tai neilgam. Rugsėjo pabaiga daugeliui dalykų, ypač bendravimui, bus daug palankesnė.

skorpionas.gif
Skorpionas (Spalio 23 - Lapkričio 21)


Viskas seksis puikiai, jei aplink tave draugai, o tu moki sutelkti bendraminčius. Bendromis pastangomis įveiksite bet kokius sunkumus. Be to, iš kitų gali sulaukti pagalbos, jei nori įsidarbinti, gauti vertingų patarimų, pigiau ir greičiau įsigyti reikiamų vadovėlių ar norimų daiktų. Deja, nieko gero, jei susipyksi su aplinkiniais ar atsiribosi, o dar blogiau, jei sutriks bendravimas ir su šeimos nariais. Tada tau už nugaros kažkas vyks, o tu liksi nuošalyje. Be to, gali įgyti slaptų priešų, tapti intrigų, apkalbų taikiniu. Tokiu atveju antroji mėnesio pusė gali ir apkarsti. Kita vertus, kai kurios nesėkmės tik padarys tave stipresnę, užgrūdins, išmokys skirti grūdus nuo pelų.

saulys.gif
Šaulys (Lapkričio 22 - Gruodžio 21)


Rugsėjis pareikalaus iš tavęs atsakomybės ir pastangų, galima sakyti, ne pagal amžių. Jei iki šiol nedirbai, tik mokeisi, dabar turbūt teks derinti teoriją ir praktiką, žodžiu, pasidairyti darbelio laisvalaikiui. Turėsi priprasti prie griežtos disciplinos, tvarkos. Jeigu tikėjaisi iškart uždirbti milijonus, teks nusivilti. O jei be jokios darbo patirties tikiesi užimti rimtą administracinį postą, turbūt prajuokinsi priėmimo komisiją ar personalo skyrių. Lengviau seksis įsidarbinti ir dirbti, jei sugebi veikti komandoje. Ir mokytis seksis kur kas sklandžiau tokioje grupėje ar klasėje, kur visi vieni kitus palaiko ar bent jau atvirai tarpusavyje nekonkuruoja.

oziaragis.gif
Ožiaragis (Gruodžio 22 - Sausio 19)


Nuo pat rugsėjo pradžios rimtai įniksi į mokslus ir darbus. Jei ką tik įsidarbinai ar įstojai studijuoti, gali paaiškėti, kad viskas daug sunkiau, nei įsivaizdavai. Greitai teks nusiimti rožinius akinius ir pažvelgti realybei į akis. Kita vertus, tuoj pat susiimsi ir netgi pasijusi laiminga, kad turi galimybių tobulėti, išbandyti savo valią ir sugebėjimus. Jei tavo veikla susijusi su užsieniu, švietimu, administravimu, pasidomėk įstatymais, nes jų nežinojimas gali įklampinti į problemas. Nepagailėjusi rimtų pastangų netrukus galėsi pasidžiaugti didesniu uždarbiu ir galbūt geresne darbo vieta. Numatoma naudinga komandiruotė, stažuotė, konferencija ar kitokia kelionė į užsienį. Joje bus netikėtumų, bet viskas baigsis gerai.

vandenis.gif
Vandenis (Sausis 20 - Vasario 18)


Šį mėnesį versiesi per galvą, kad tik nieko netrūktų - pinigų, garbės, aistringų gerbėjų. Galimos didelės permainos. Galbūt likimas nublokš į tokią sritį, apie kurią iki šiol nė negalvojai. Arba smarkiai pasikeis ne veikla, o tavo aplinka, žmonės. Turbūt pasiseks, jei sieki gauti kreditą, rasti investuotojų, rėmėjų kažkokiam projektui ir pan. Tam, kuo užsiimsi, prireiks naujų žinių, įgūdžių, užsienio kalbos mokėjimo, tad galbūt teks lankyti kursus ar rimtai studijuoti pasirinktą specialybę. Jei darbo, mokslo ar kūrybiniais tikslais ketini išvykti į užsienį, bus nelengva, bet verta ištverti - tavo galimybės labai prasiplės. Tam tikra prasme gali išgarsėti. Nebūtinai tapsi top modeliu ar „Olialia mergaite" - šį kartą sėkmę labiau lems protas ir talentas.

zuvys.gif
Žuvys (Vasario 19 - Kovo 20)


Šį mėnesį nepasislėpsi nuo įdėmių žvilgsnių - kažkodėl būsi pastebima, išsiskirianti. Neretai užkliūsi, sulauksi pretenzijų. Kad bus daug darbo - jokia naujiena, tačiau padaugės norinčiųjų, jog dirbtum už dyką, dengtum kažkieno padarytus nuostolius, tarpininkautum. Neduok Dieve, nusižengti taisyklėms, įstatymams, laiku kažko nesumokėti, neįforminti - patirtum toookį pasmerkimą. Jeigu apie jokius darbus dar negalvoji, esi moksleivė, rūpesčių turėsi ne mažiau - teks sukti galvą, kaip įtikti ir mokytojams, tėvams, ir tuo pačiu pritapti prie bendraamžių. Tau gali prireikti psichologo pagalbos. Nevenk jos, jei situacija atrodys sudėtinga. Rugsėjui baigiantis debesys ims sklaidytis. Numatoma vertinga kelionė, pagerės mokymosi rezultatai.


 

antspaudu-gamyba.lt

Apklausa

Namuose laikote:
 

Svečiai

We have guests online

RegistracijaMus aplankė:


© 2007 - 2012 Jovita - internetinis žurnalas mąstantiems. Sprendimas M&G reklamos gamybos studija