• Wide screen resolution
  • Narrow screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
Horoskopas 2009 m. lapkričio mėnesiui, 12 zodiako ženklų Print Email
avinas.gif
Avinas (Kovo 21- Balandžio 19)

zodiac.jpg Pagaliau reikalai pajudės iš mirties taško. Lapkričio mėnuo avinams bus lyg renesanso amžius – atgims gyvenimas ir jūsų pačių mąstysena ir ateities planavimas. Žinoma, nereikėtų tikėtis, kad gyvenimas pražys rožinėmis spalvomis ilgam, o problemos ir iki tol slėgę rūpesčiai dings amžiams.
Visgi problemos, kurių prisidarėte dar spalio mėnesio pabaigoje, pradės po truputį spręstis. Niekur neskubėkite ir neskubinkite įvykių – kiekvienam savas laikas.
Finansine prasme gyvenimas bus dosnus – ten, kur įdėjote daug jėgų, neliks nepastebėta. Dabar turėtų būti už tai atlyginta. Tačiau astrologai avino ženklo atstovams siūlo nesitikėti itin stambių piniginių sumų. Reikėtų daugiau pasitikėti savo jėgomis ir įsisąmoninti, kad rimtesnis požiūris į darbą, į ateitį ir adekvačiai tam skiriamos pastangos niekada nenueina veltui.
Šeimoje didesnių problemų nenusimato. Pastebėsite, kad artimi žmonės tikisi jūsų nuomonės, tačiau ji ne visada jiems bus miela. Dėl šios priežasties su kai kuriais giminaičiais santykiai gali paaštrėti. Nusiminti neverta, nes jau po lapkričio 10 dienos viskas grįš į senas vėžias, o santykiai tik sustiprės.
Jeigu jūsų gyvenime pasirodys žmogus, kuriam tapsite neabejingas – nedelskite, nes tai bus jūsų jei ne gyvenimo, tai tam tikros jo atkarpos žmogus, atnešiantis į gyvenimą naujų spalvų ir gaivių vilčių.

jautis.gif
Jautis (Balandžio 20 – Gegužės 20)


Šį mėnesį jums teks gyventi su mandagumu ir nuoširdumu – tokios savybės bus būtinos ir privalomos. Jomis turėtumėte pasižymėti ne tik su artimaisiais ar žmonėmis, kurie jums mieli, kurie turi įtakos jūsų gerovei, tačiau mandagūs būkite net ir su savo priešais ar tais, kurie jūsų nemėgsta. Toks jūsų elgesys bus naudingas tik jums patiems, nes mažins įtampą ir padės sušvelninti dar šį mėnesį ištiksiančią krizę.
Jeigu darbas ir profesinės perspektyvos jums svarbios – už tai bus atlyginta. Pagerėjimą pajusite ne tik moraline, bet ir finansine prasme.
Santykiai su verslo partneriu akivaizdžiai pagerės jau mėnesio viduryje. Nenusisukite nuo tų, kurie dabar paprašys jūsų pagalbos, puikiai žinote, kad ją suteikti jūs esate pajėgūs. Be to, jei bus būtina, pagalbos ranką išties jums ir artimas žmogus.
Deja, meilės nuotykių jums šį mėnesį nenusimato. Iki šiol galėjote didžiuotis asmeniniu žavesiu, jis niekur nedings, tačiau žmogus, kuriam išties esate neabejingi, taip lengvai neleis būti apsukamas aplink pirštelį. Privalote parodyti kuo daugiau iniciatyvos, kitaip šviesių akimirkų meilėje teks laukti tik kitų metų pradžioje.

dvyniai.gif
Dvyniai (Gegužės 21 - Birželio 21)


Planetos išsidėstys taip, kad dvynių ženklo atstovai vos spės reaguoti į gyvenimo permainas. Tuo, kuo seniau tikėjote daugiau nei pačiu savimi, pasirodys visiška netiesa. Principai, kurie jums buvo svarbesni už kitų žmonių jums adresuojamas pastabas, nebeteks jokio loginio pagrindo – po truputį seni dalykai atsiskleis naujomis spalvomis. Kai kurios permainos tiek aplink, tiek asmeninėje erdvėje jums bus į naudą. Nors atsisakyti to, kas seniau jums buvo tikra, bus itin sunku, visgi greitai suvoksite žengę teisingą žingsnį – dar praėjusiais metais susikaupusios problemos pradės spręstis.
Iki 19 mėnesio dienos turėtumėte pajusti didelį bendravimo pokytį tarp savęs ir žmogaus, kuris turi didelę įtaką jūsų gyvenimui. Jūsų profesinė sėkmė tam tikromis prasmėmis priklausys nuo personų, kurie pasiūlys palankią išeitį iš susidariusios situacijos ar pakvies stoti jų pusėn. Kadangi piniginiai klausimai šį mėnesį nebus teigiami, gerai apsvarstykite pasiūlymus, juolab, astrologai teigia, kad jie jums bus palankūs.
Lapkritį jums itin reikės daug draugų ir pažįstamų pagalbos. Tiesiog, kad pabūtų šalia, pasikalbėtų ir, kad jūs turėtumėte galimybę išsikalbėti. Jeigu patys artimiausi žmonės nesugebės jums rasti laiko, skambtelėkite net tiems, kuriuos senokai trukdėte.

vezys.gif
Vėžys (Birželio 22 - Liepos 22)


Lapkritis vėžio ženklo atstovams bus ganėtinai palankus metų laikas. Tiesa, kaip ir daugeliui, šis mėnuo atneš daug naujovių, o įvykių gausa tam tikrais momentais apsuks galvą. Būsite patenkinti gyvenimu, ypač tomis dienomis, kada nesuvoksite iš kurios pusės ir kodėl pučia palankūs vėjai. Kaip ir visada, sėkmė myli tuos, kurie jai padeda, tad nesitikėkite, jog palankus metas tęsis visą amžinybę – bus ir sunkių momentų ir dienų, kuomet norėsis pasislėpti nuo viso pasaulio. Astrologai skatina prisiminti, kad likimas bus palankus tiems vėžiams, kurie gyvenimo smūgius pasitinka iškelta galva.
Darbe jausitės it kare – reikės ginti savo nuomonę ir bandyti įrodyti, jog esate geresni už daugelį pretendentų į jūsų poziciją. Žmonės, su kuriais dirbate, ne visada jus tenkina, ne visada sutampa nuomonės. Kurį laiką kentėte tam tikras kolegas, tačiau šį mėnesį jų draugiškumas nebegelbės – nesugebėjimas įvykdyti užduočių jus visiškai suerzins ir imsitės priemonių. Pasirenkite kovoti už savo tiesą.
Geri santykiai šeimoje tik sustiprės. Vėžiai ir taip žinomi kaip tikriausi šeimos žmonės. Šį mėnesį jums nesutrukdys nei darbai, nei profesinės problemos - į šeimą grįšite kaip į vienintelę užuovėją nuo išorinio pasaulio negandų.


liutas.gif
Liūtas (Liepos 23- Rugpjūčio 22)


Teks visiems gimusiems po liūto ženklu įtempti jėgas – mėnuo ne iš lengvųjų. Kiekviename užkampyje tykos gyvenimiškos situacijos, kuriose galėsite pasikliauti tik savo jėgomis ir savo protu. Astrologai jums pataria išlaikyti harmoniją ir pasistengti nesiblaškyti tarp savo minčių ir kitų žmonių patarimų ar peršamos nuomonės. Yra situacijų, kada reikia nuspręsti pasitikint savo intuicija.
Profesinėje srityje reikės kaip reikiant pasistengti. Jeigu blaškėtės tarp dviejų sferų ar dviejų pusių, reikės priimti sprendimą ir pereiti į vieną ar kitą. Bus nelengva susidoroti su užgriūvančiais darbais. Susitaikykite su tuo, jog reikės paaukoti asmeninio laiko ir jėgų, kurių teks iš kažkur pasisemti. Iš kitos pusės – visuose šiuose sunkumuose yra ir teigiamų dalykų, kadangi liūtams įveiktos didelės problemos suteikia daug pasitikėjimo savimi ir jų karališkos galvos iškyla dar aukščiau.
Jeigu blaškotės tarp kelių mylimųjų - reikėtų sustoti daugiau ties viena puse, kuri šalia jūsų yra ilgesnį laiko periodą. Vėlgi - nesiblaškykite, bus laikas, kada galėsite mąstyti objektyviau, tada ir spręsite pakankamai svarbų gyvenimo klausimą.


mergele.gif
Mergelė
( Rugpjūčio 23 –Rugsėjo 22)

Bet kurie dalykai, vykstantys jūsų gyvenime yra vien dėl to, kad tik dar kartą patikrintų jūsų valios stiprumą. Ne išimtis bus ir šis mėnuo, jis pateiks daugybę išbandymų ir įvels į tokias situacijas, kuriose norite to ar nenorite pasitikrinsite, kiek esate pajėgūs pakeisti likimą kai patys to trokštate.
Darbe seksis gerai, visada turėsite keletą išeičių ir variantų, iš kurių galėsite rinktis. Reikėtų susikaupti ir tiksliai nuspręsti dėl artimiausių planų. Jus užklups pasikeitimų banga, svarbiausia tinkamai juos pasitikti ir įvertinti. Reikėtų atsižvelgti ir į supančius žmones, vienas jų turės daug įtakos jus užklupsiantiems sunkumams, visgi, tikėtina, kad nieko negalėsite pakeisti ar pakeisti to žmogaus veiksmų.
Asmeniniame gyvenime nieko naujo, pasikeitimų dar reikės palaukti. Astrologai vienišiams nenumato nei naujų pažinčių, nei senų santykių atnaujinimo.
Jeigu turite šeimą ir vaikų – tikėtinos problemos su atžalomis. Savo elgesiu jie reikalaus dėmesio, kurio jūs dėl sudėtingo laiko nesugebėsite skirti pakankamai. Atminkite, kad ne visada vaikai gali pasielgti tinkamai ir, kad jų žodžiai toli gražu nėra tiesa. Nepriimkite tai, ką jie sako giliai į širdį, praėjus kažkuriam laikui, jie jūsų paprašys atleidimo. Žvelkite į jų išdaigas kaip į jaunystės simptomą.
svarstykles.gif
Svarstyklės (Rugsėjo 23 - Spalio 22)


Kokio trokštate gyvenimo – puikiai žinote, todėl ir darbus rinkitės pagal tai, kur linksta širdis. Turite puikią nuojautą, kur ir kada investuoti pinigus, jaučiate kaip reikia planuoti darbus ir teisingai susidėliojate prioritetus. Pergalvokite ką turite ir ko jums dar trūksta, žvelkite į dabartį, bet nepamirškite praeities. Astrologai jums pataria dirbti sau, tokia taktika atneš jums daugiau finansinės sėkmės nei priklausyti nuo kitų. Jeigu turite šeimą, kuriai šiuo metu reikia daugiau nei galite duoti – nedelskite ir pradėkite savo verslą.
Reikės lapkritį dirbti daugiau nei iki šiol, tačiau jūs ir patys imsitės darbų su dviguba jėga. Kartais reikės padaryti darbus, kuriuos buvote patikėję kitiems. Nors veiksite tikrai protingai, visgi atsiras žmonių, kurie ne tik mąstys, jog darote kažką ne taip, tačiau nevengs savo minčių išdėstyti jums tiesiai į akis. Jeigu dirbate su daugiau žmonių, būtinai kontroliuokite visą procesą ir nesijauskite blogai, kada jaučiate būtinybę tikrinti jums dirbančių ar nuo jūsų priklausančių žmonių darbą.
Sunku tiksliai pasakyti kaip jūsų užimtumas atsilieps asmeniniam gyvenimui. Astrologai mano, kad rimtesni romantiški santykiai turėtų užsimegzti, deja, ne šį mėnesį.


skorpionas.gif
Skorpionas (Spalio 23 - Lapkričio 21)


Šiuo metu skorpionams reikėtų pradėti vykdyti visus įsipareigojimus ir dirbti pažadėtuosius darbus. Kadangi esate užsispyrę ir protingi asmenys, panorėję, visus darbus nudirbsite net neišeikvoję paskutiniųjų jėgų. Svarbiausia nedelskite ir išmokite planuoti savo laiką.
Mėgstantiems save palepinti skorpionams reikės bent jau pirmąją mėnesio pusę suveržti diržus. Jūsų finansinės bėdos vilksis dar ir ilgą šio mėnesio laiką. Per daug nenusiminkite, nes jau antrąją mėnesio pusę finansinė padėtis grįš į savo vėžias ir galėsite gyventi kaip ir anksčiau. Ši sudėtinga pinigine prasme situacija jus privers susimąstyti, ką darote ne taip ir ką reikėtų keisti, kad ši situacija daugiau nebepasikartotų.
Piniginiai reikalai susitvarkys ir dėl profesinės sėkmės, kadangi projektus kepsite lyg skirtingus pyragus. Imsitės naujų idėjų su malonumu ir nestokosite jų vykdymui nei jėgų, nei patirties.
Asmeniniame gyvenime bus tam tikrų nusivylimų, kadangi norėsis šilumos iš antrosios pusės, tačiau jūsų santykiai bus laikinai pašliję. Visgi kai tik įveiksite krizę savo mintyse, darna ateis ir į jūsų kiemą.


saulys.gif
Šaulys (Lapkričio 22 - Gruodžio 21)


Lapkričio mėnuo šauliams bus ypatingas – jūsų laukia reikšmingas gyvenimo posūkis, kuris pakeis ne tik jūsų dabartį, kasdienybę, bet ir pasaulėžiūrą. Pasikeis net jūsų pačių požiūris į supančius dalykus, į daugelį žmonių žvelgsite jau visai kitaip nei iki tol.
Dabar vyks tiek svarbių įvykių, kad vos sugebėsite visiems skirti pakankamai laiko. Bet kokių švenčių, susibūrimų metu būsite svarbiausias asmuo, nuo kurio tam tikra prasme priklausys ir vakarėlio baigtis. Tai laikas, kada po šaulio ženklu gimę žmonės turi veikti ryžtingai, priimti svarbius sprendimus, drąsiai reikšti savo nuomonę ir pasitikėti savimi.
Žvaigždės rodo, kad bus daug permainų tiek finansinėje, tiek profesinėje srityje. Kai kurie pasikeitimai bus ne jūsų kompetencijoje, tačiau pakeisti ar koreguoti pagal save negalėsite, o gal nepakaks turimų žinių. Deja, kai kurių negalėsite numatyti ir tam pasiruošti. Astrologai sako, kad nė vieno iš sunkumų nebus įmanoma sutvarkyti be jūsų dėmesio ir kruopštumo.
Kaip jau buvo sakyta, lapkričio mėnuo jums atneš daug netikėtumų ir permainų. Iš vienos pusės sėkmė jus lydės, tačiau iš kitos - nieko gero nebus, jeigu neparodysite iniciatyvos.
Meilės sferoje nieko įdomaus nevyks, galbūt teks palaikyti sunkesnėje situacijoje žmogų, kuriam esate neabejinga. Šiek tiek būkite dėmesingesni, nes kitų žmonių gera savijauta priklauso nuo jūsų požiūrio ir elgsenos su jais.


oziaragis.gif
Ožiaragis (Gruodžio 22 - Sausio 19)


Visų pirma – būkite atsargūs. Ožiaragiams reikėtų šį mėnesį vengti rizikingų sandorių, susitikimų ir nuotykių. Neišsigąskite, nes žvaigždės rodo, jog savisauga bus stipri, todėl intuicija visada jums pasakys teisingiausią sprendimą. Svarbiausia, galvokite ne tik apie save, tačiau ir apie kitus. Venkite įsivelti į intrigas ir pavojingesnius žaidimus.
Finansinėje ir profesinėje sferoje laukia tam tikros naujovės, tačiau iki lapkričio mėnesio nieko naujo nesitikėkite. Būsite kupini minčių ir idėjų, tačiau jų realizacijai vis pritrūks aiškaus planavimo ar laiko. Astrologai jums pataria susikaupti, paimti balto popieriaus lapą ir ramiai susirašyti tai, kas neduoda ramybės.
Šis mėnuo įsuks jus į vakarėlius, susitikimus ir didesnes ar mažesnes draugijas. Nesitikėkite, kad šį mėnesį galėsite išvengti susibūrimų sugalvoję kokią nesvarią priežastį. Visgi, dalyvauti būtina, kadangi artimiausiu metu pajusite, kad kompanijos vadovų požiūris į jus keičiasi. Jūsų lojalumas bus įvertintas.
Asmeniniame gyvenime dienos plauks it pasakoje. Vienišiai pajus padidėjusią seksualinę energiją, todėl susirasti partnerį ar gyvenimo draugą šiuo metu bus pakankamai lengva.
Tie, kurie jau esate sukūrę šeimas, džiaukitės minutėmis, kada galite būti su artimiausiais žmonėmis. Ožiaragiams, neseniai atradusiems savo antrąją pusę, žvaigždės pataria daugiau skirti dėmesio ir būtinai išvykti iš jums įprastos aplinkos.


vandenis.gif
Vandenis (Sausis 20 - Vasario 18)


Vandeniams tinkamas laikas apmąstyti savo ateitį. Kalbama ne apie mėnesio ar pusmečio periodą, tačiau apie ilgalaikius gyvenimo planus. Jūs jaučiate, kad reikia kažką keisti, kad gyvenimas šiuo metu jums neatneša tiek džiaugsmo, kiek jūs tikitės. Blogiausia, jog liūdėti nėra dėl ko, tačiau neaišku ir ką reikėtų keisti. Pergalvoję savo tikslus, tikrai daug ką pakoreguosite, o tai bus jums tik į naudą.
Šiuo metu jums artimi žmonės dalins daug patarimų, kolegos nestokos pastabų, tačiau jūs norėsite užsidaryti savo pasaulyje ir daryti taip, kaip jums atrodo teisingiausia.
Seniau jūs daug pasitikėjote likimu, todėl leidote įvykiams plaukti sava vaga. Šiuo metu daug svajosite apie geresnį gyvenimą, prabangą, tačiau visam tam reikės daugiau jūsų pačių pastangų. Ypač reikės gerai apgalvoti savo veiksmų planą ir kalbą su kolegomis ar verslo partneriais. Nusimato tam tikrų sunkumų ir nesutarimų. Tašką nesusipratimuose padės autoritetingas asmuo, kuriuo jūs pasitikite.
Asmeniniuose santykiuose turėsite visišką laisvę. Galėsite daug laiko skirti sau ir jo nesistengs atimti antroji pusė. Santykiai bus geri ir pagrįsti tarpusavio pasitikėjimo. Jeigu turite šeimą, skirkite jiems dėmesio, kadangi šiuo metu jie nėra patenkinti.


zuvys.gif
Žuvys (Vasario 19 - Kovo 20)


Jūs esate pakankamai jautrios asmenybės. Gyvenimą priimate lyg didžiulį jausmų sūkurį, į kurį įtraukia pačios aplinkybės. Planetos šį mėnesį išsidėsto taip, kad jūsų gyvenimas praskaidrės, tai pajusite jau pirmosiomis lapkričio mėnesio dienomis. Po žuvų ženklu gimusiems žmonėms lengva įsivaizduoti savo idealų gyvenimą, kadangi jie tvirtai žino, kaip svajonę paversti realybe. Dabar bus tinkamas metas siekti užsibrėžtų tikslų.
Didesnių sunkumų ar kliūčių lapkritį jūsų kelyje neturėtų pasitaikyti. Daug dirbsite ir tvirtai suvoksite aukojamo laisvalaikio prasmę. Taip, atsisakyti šio to teks, nors didesnių problemų tai nesukels, kadangi esate pratę prie sunkaus darbo. Vienintelė problema, kuri gali jus sutrikdyti, bus kolegos arba verslo partnerio nepalanki pozicija prieš jus. Sunku bus rasti bendrą kalbą ar kompromisą, nes tas asmuo bus įsikandęs tik savo tiesos.
Ne itin malonus periodas santykiuose su artimais žmonėmis. Ginčysitės ir nerasite išeities, ypač lapkričio pirmosiomis savaitėmis. Iki lapkričio pabaigos pasistenkite susitaikyti, kai kada nusileiskite, nutylėkite. Jeigu susitaikyti nepavyks - iki pat naujųjų metų teks pyktis ir vengti vieniems kitų.


 

antspaudu-gamyba.lt

Apklausa

Namuose laikote:
 

Svečiai

We have guests online

RegistracijaMus aplankė:


© 2007 - 2012 Jovita - internetinis žurnalas mąstantiems. Sprendimas M&G reklamos gamybos studija