• Wide screen resolution
  • Narrow screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
Horoskopas 2010 m. balandžio mėnesiui, 12 zodiako ženklų Print Email
avinas.gif
Avinas (Kovo 21- Balandžio 19)

horoskopas.jpg Jūsų ženklas pirmas Zodiake, ir niekas taip nesuvokia naujos pradžios bei niekam ji nėra tokia reikšminga kaip jums. Tad šis metas jums išskirtinai reikšmingas. Taisyklė: „Gera pradžia – pusė darbo“ išties sukurta Avinams, ypač jų balandžio mėnesiui. Dabar tinkamais veiksmais galite užsitikrinti sėkmę visiems metams, kurie išties nebus paprasti, ypač jei gimėte kovo mėnesį.
Palankiausia bus pirma mėnesio pusė, kai reikia daug ką spėti: ne tik pasidžiaugti gimtadieniu, draugų dėmesiu, šauniomis dovanomis, bet ir rasti laiko imtis svarbių darbų. Jei esate sumanę pradėti ką nors naujo, geriausia tai padaryti pirmą mėnesio dekadą – bent jau antrai mėnesio pusei naujų darbų, ypač svarbių karjeros sprendimų, neatidėkite, nes prasidės savotiškas stagnacijos laikas, kai nieko ne tik naujo, bet ir ką nors veikti darbe nebesinorės. Tai bus metas, kai geriausiai jausitės namie ir sugebėsite čia kai ką iš esmės naudingo nuveikti.
Pirma mėnesio dekada tinkama ieškoti draugų, sąjungininkų, rėmėjų. Per šį laiką bei antros dekados pradžią sėkmingai spręsis materialinės problemos, tik bus svarbu nesivelti į finansines avantiūras.
Gana nesmagi paskutinė savaitė – galite padaryti lemtingų klaidų. Tuo metu pavojinga ką nors keisti – vėliau sau to neatleisite. Jokių ambicijų, jokių pretenzijų – tvarkant tiek meilės, tiek dalykinius reikalus.
Nieko negriaukite, bet ir nieko naujo nesiimkite, į flirtą irgi nesivelkite iš keršto ar apmaudo.

jautis.gif
Jautis (Balandžio 20 – Gegužės 20)


Iš šalies lyg ir viskas atrodo puikiai, bet jaučiate nemenką nepasitenkinimą, net nuoskaudą – ką tik praėjo jums itin sunkus mėnuo, kai teko susidurti su tuo, ko visai nelaukėte, nenorėjote.
Gal teko patirti net išdavystę. Jei taip nutiko, labai to nesureikšminkite – kovas provokavo jūsų porą, taip pat veiklos partnerius apgauti, išduoti. Tad jie ne visai kalti, ir jei galite, pasistenkite atleisti.
Na, o balandis bus nepalyginti smagesnis, nors tai ir liūdnokas laikas iki gimtadienio, kai stinga jėgų džiaugtis gyvenimu, kaip ir noro ką nors veikti. Kad neužvaldytų apatija, neapimtų baimė dėl ateities, bus svarbu neapsikrauti darbais, rasti daugiau laiko poilsiui ir bendravimui su artimais draugais.
Svarbiems dalykiniams reikalams tvarkyti palankiausia ir sėkmingiausia bus pirma dekada – jei gausite naujų dalykinių pasiūlymų, neatsisakykite, nes jie bus perspektyvūs. Vėliau protingiau būtų mažinti darbų krūvį, nieko nauja nebepradėti ir skirti laiko sau. Kita vertus, jei jūsų sveikata nėra stipri, dabar geras laikas tirtis bei imtis ją stiprinti. Jei norisi numesti antsvorį – laikas iki gimtadienio irgi tam tinkamas.
Paskutinė mėnesio savaitė nors ir atneš pagyvėjimą tvarkant reikalus bei suteiks naujų jėgų, žada rūpesčių darbe, tvarkant finansinius reikalus, bendraujant su mylimu žmogumi. Tai bus gana nuostolingas ir visiškai nepalankus laikas priimti svarbius sprendimus dėl pinigų, turto.
Svarbiausia – balandį būkite savarankiškesni, nepasiduokite kitų įtakai, nesusitapatinkite su svetimomis problemomis. Daugiau laiko praleiskite vieni – tai reikalinga, kad atgautumėte per metus prarastas jėgas, vidinę darną bei pasiruoštumėte tinkamai sutikti gimtadienį.

dvyniai.gif
Dvyniai (Gegužės 21 - Birželio 21)


Mėnuo prasidės įspūdingai – magės pavyti svajonę, aplenkti laiką. Dabar jūsų užmojai išties didžiuliai – esate pasirengę radikalioms permainoms, dabar joms pats laikas. Tad nestovėkite vietoje, kuo energingiau judėkite į priekį. Būtent dabar aiškiai regite savo ateitį ir puikiai žinote, kuria linkme reikia judėti, kad pasiektumėte savo tikslus.
Nebijokite kai ką iš esmės pakeisti savo gyvenime, veikloje. Kritiškiau įvertinkite ir bendravimo ratą – pamąstykite, su kuo bendrauti ir ko vengti. Kita vertus, tuo pat metu megsis ir nauji perspektyvūs ryšiai – dabar įgysite naujų šaunių draugų. Mėnesio pradžioje netyčia galite įsivelti į naują romaną – ko gero, spėsite įsimylėti kokį seną draugą ar kolegą.
Tad pirmoji dekada žada gerą atsinaujinimą, kuris leis išsiveržti toli į priekį, nugalėti konkurentus ir sulaukti visuomenės pripažinimo. Na, o didysis aktyvumas išliks iki pat mėnesio vidurio.
Vėliau taps svarbu įtvirtinti laimėjimus – prasideda šaunių sumanymų įgyvendinimo metas, ir, ko gero, daugiausia galėsite nuveikti 18-23 d. Tai bus ir pačios sėkmingiausios dienos atsakingiems susitikimams, susitarimams.
Paskutinė savaitė jau nebus tokia sėkminga, išskyrus tik 28 d., kai gali netikėtai nusišypsoti didelė laimė.
Nors iki tol gali tekti patirti net nusivylimą savo darbu, net draugais, mylimu žmogumi. Kad ir kas tarp jūsų nutiktų, neskubėkite keršyti, ieškoti naujo žmogaus. Paskutinė mėnesio savaitė gana apgaulinga, ir tuo metu užsimezgusių romantiškų nuotaikų nereikėtų laikyti kuo nors fundamentaliu.
Būkite atidesni: ar tai ne laikinos pavasarinės iliuzijos? Bet kokiu atveju paskutinėmis mėnesio dienomis taps aišku, ar jūsų naujas pasirinkimas yra tinkamas.

vezys.gif
Vėžys (Birželio 22 - Liepos 22)


Įdomus, kontrastingas mėnuo, kai pirma pusė gana pasyvi, intravertiška, o antra – kupina pokyčių, naujienų. Tad pirmai mėnesio pusei nereikėtų planuoti jokių permainų, naujų darbų, juolab naujo reikalo. Tai – visko užbaigimo metas, kai atsisveikinama su praeitimi, baigiami seni darbai, įvykdomi įsipareigojimai ir darbe, ir namie. Pirmą savaitę galimi ir netikėtumai, tačiau malonūs: kažkas prisimins seną skolą ir grąžins ar netikėtai išlošite pinigų, o gal imsite ir įsimylėsite – dabar gali atsinaujinti senas romanas.
Visai kitokia bus antra mėnesio pusė: balandžio 14 d. Marsas įeis į jūsų ženklą ir bus jame iki birželio pradžios, suteikdamas jums išskirtinių jėgų, lyderio galių bei atnešdamas pergalę. Tad jei anksčiau patyrėte nesėkmių darbe, dabar galėsite atsigriebti.
Marsas jums suteiks galimybę tapti geriausiems – negaiškite laiko, nes tokia proga pasitaiko tiktai kartą per dvejus metus. Jei dabar susiimsite, kad kuo labiau panaudotumėte šį sėkmingą laiką konkurencinei kovai, įgysite persvarą dvejiems metams.
Taip pat Marsas jūsų ženkle atvers puikias galimybes kompensuoti tai, ką anksčiau praleidote, atlikti tai, ko nespėjote, kam stigo ryžto. Dabar galite drąsiai rizikuoti. Kita vertus, antrą mėnesio pusę nepatartina pamiršti ir taktiškumo – tai neleis peržengti pavojingos ribos bendraujant ir apkaltinti jūsų išpūstomis ambicijomis. Labiausiai tai bus aktualu paskutinę mėnesio savaitę, kai galite būti netinkamai suprasti artimųjų bei kolegų, šefo.
Mėnuo bus geras ir tolimoms kelionėms, svarbioms komandiruotėms, per kurias galite įgyti ne tik naudingos patirties, šaunių draugų – tai gana romantiškas metas, tad tikėtinas naujas romanas.


liutas.gif
Liūtas (Liepos 23- Rugpjūčio 22)


Po sudėtingo kovo vis dar jaučiatės pakankamai įsitempę. Nurimkite – balandis kur kas palankesnis.
Tai bus tikrai šaunus mėnuo, kai svajonės ims įsikūnyti, bus atkurtas teisingumas. Ir sėkmingiausia bus pirma dekada, kai viskas, ko tik imsitės, duos naudos, atneš sėkmę.
Tai geras laikas plėsti veiklą, dalykinius kontaktus, vykti į kelionę ir apskritai ieškoti naujų galimybių. O jos dabar atsivers įvairiose srityse – veikloje, kūryboje, asmeniniame gyvenime. Dabar tinka keisti darbą, pareigas, kai kuriems ir gyvenamąją vietą, net šalį. Gautus pasiūlymus, ypač iš užsieniečių, dabar verta priimti.
Tai gana romantiškas laikas, tad galimi lemtingi susitikimai su savo būsimąja pora. Vykti į kelionę tiek darbo reikalais, tiek papramogauti, pailsėti geriausia būtų pirmą dekadą – patirsite didelį poreikį plėsti savo akiratį, žinias, pažinčių ratą, ugdyti naujas galimybes. Galite rizikuoti – dabar bus sunku sugadinti reikalus.
Daug kas pasikeis antrą mėnesio pusę, kai teks atsitraukti. Turėsite išmokti kitokios, jums nebūdingos elgesio taktikos – turėsite būti nepastebimi, tylūs, kuklūs.
Dabar pakenks blaškymasis, nepasitenkinimas, kova. Išmokite nusileisti, su daug kuo sutikti – imkite gyventi pagal nuostatą: kad ir kas nutinka, tik į gera, ir nesipriešinkite likimui. Dabar apdairiau planuokite savo darbus, dažniau tarkitės ir su išmanančiais reikalus žmonėmis. Na, o kad visas tolesnis periodas nebūtų itin sudėtingas, nepraleiskite progos dar mėnesio pradžioje rimtai pasišnekėti su šefu – galite nemažai laimėti bei savotiškai apsidrausti prieš kiek nepalankų veiklai metą.
Gana rizikinga bus paskutinė mėnesio savaitė – netikėti rūpesčiai darbe, problemos per užsienio partnerius, finansiniai sunkumai. Nebūkite tuo metu patiklūs – galite būti įvelti į nuostolingą avantiūrą, pavojingą intrigą. Nepasiduokite pirmam pykčio, įniršio impulsui, nebūkite kategoriški – galite susivaidyti su artimaisiais, šefu.


mergele.gif
Mergelė
( Rugpjūčio 23 –Rugsėjo 22)

Nuo mėnesio pradžios kankins abejonės, žavios pagundos. Norėsis visko – meilės, sėkmės, turto.
Nors mėnesio pradžia ir sėkminga, dabar, kai Juodasis Mėnulis jūsų ženkle, turėtumėte atisakyti visko, kas rizikinga, nepatikima, gal net neteisėta. Kita vertus, apgalvotais ir gana nerizikingais veiksmais pirmą dekadą tiktų spręsti senos skolos arba bankrutuojančio reikalo problemą.
Tai gana sėkmingas laikas, kai pagalba nukrinta iš dangaus ir dar tokia, kokios reikia. Tad nors dabar nėra lengvas laikas, sėkminga mėnesio pradžia padės surasti neskausmingą kompromisą. Pirma dekada bus gera ir sveikatai tikrinti bei stiprinti, bus palanku gydytis ir įvairiomis dietomis.
Gana sudėtinga antra dekada, tačiau nenusiminkite – jums simpatizuoja įtakingi, svarbūs asmenys, pagelbės išmintingi ar tiesiog dosnūs draugai. Kreipkitės pagalbos į juos, kad ir kas atsitiktų (labiausiai tikėtina, kad jos sulauksite 19, 20 d.). Bus palanku ne tik pirmą dekadą, bet ir minėtomis dienomis spręsti svarbias materialines, dalykines ir galbūt emocines problemas.
Trečią dekadą pajusite palengvėjimą, bet rizikuoti tvarkant reikalus tikrai nereikėtų. Tai permainingas laikas, kai avantiūros, ypač finansinės, gali pakrypti nenumatyta linkme ir baigtis visai kitaip nei vylėtės. Galite nemažai prarasti paskutinėmis mėnesio dienomis, ir ne tik pinigų – tai bus iliuzijų metas ir meilės srityje.


svarstykles.gif
Svarstyklės (Rugsėjo 23 - Spalio 22)


Balandžio pirma dekada – gera proga laimėti viską, ko jums reikia. Šiuo metu būsite itin populiarūs, aplinkinius žavėsite, stebinsite, tad nesunkiai įgysite šaunių sąjungininkų bei naujų gerbėjų. Dabar laukia visuomeninis pripažinimas, pelnyti įvertinimai.
Tai puikus metas menininkams, politikams, teisininkams bei įsimylėjusiems arba tiems, kurie ieško poros, nes dabar ne tik galima sutikti savo širdžiai mielą žmogų, bet ir susituokti.
Turėdami puikią progą nustebinti pasaulį savo asmenybe, nuo mėnesio pradžios imkitės iniciatyvos, kad įvykius pakreiptumėte reikalinga linkme. Ir būkite tikri – jums pavyks parodyti, kas yra kas. Dabar jūsų pranašumas taps akivaizdus (juk Baltasis Mėnulis – vis dar Svarstyklėse, tad jumis dabar itin rūpinasi aukštesnės jėgos).
Nuo antros dekados jau nebus toks sklandus metas – netikėtai atsiras noras maištauti, imsite konfliktuoti su aplinkiniais tiek darbe, tiek namie.
Tik labai neįsijauskite – ne tik gerus santykius galite sugadinti bei savo vardui, prestižui pakenkti, bet ir nelaimę patirti. Tai bus traumų, įvairių avarijų per skubėjimą bei neatsargumą metas.
Antrą mėnesio pusę galite apskritai nustoti jausti, kad prarandate saiką, ir paskutinę mėnesio savaitę tai gali baigtis nemenku konfliktu darbe. Tuomet galite susivaidyti ir su mylimu žmogumi – gal dėl paikų ambicijų ar paūmėjusio pavyduliavimo.
Nepamirškite, kad kol kas Baltasis Mėnulis jūsų ženkle, ir jums tai pats geriausias laikas. Tad jei dabar nesugebate išlaikyti gerų santykių su aplinkiniais bei taikiai išspręsti kilusių problemų, ką darysite rudenį, kai Juodasis Mėnulis įeis į jūsų ženklą?

skorpionas.gif
Skorpionas (Spalio 23 - Lapkričio 21)


Nepamirškite, kad šiais metais esate Zodiako centras, kitaip kalbant, pasaulis sukasi apie jus.
Tad nebūkite priekabūs ir smulkmeniški likimo atžvilgiu, nepykite dėl vis užgriūvančių naujų išbandymų. Jums vis vien skiriama pagrindinė Zodiako laimės porcija, ir verčiau ja naudokitės, o ne piktinkitės. Išbandymai, kaip ir kančia, – neatsiejama Skorpiono ženklo dalis, tad net jums pačiu geriausiu laiku vargu ar įmanoma visiškai išsisukti nuo stresų.
Kad ir kaip jaustumėtės, nepamirškite, jog esate vieni labiausiai ištvermingų ženklų Zodiake, tad nieko nebijokite ir palengvėle toliau judėkite savo tikslų link.
Mėnuo bus kiek įtemptas, provokuos maištauti, priešinti save aplinkiniams. Labiausiai įtemptas ir konfliktinis metas bus pirma mėnesio pusė, kai teks savo ar ne savo noru pakovoti darbe už savo idėjas bei teises, susigrumti su konkurentais. Siekite likti korektiški bendraudami su kolegomis, šefu. Ir nebūkite tikri, kad jie nepasirengę paieškoti jūsų silpnų vietų, kad netapsite intrigų auka. Konfliktiškumas dabar nenaudingas. Būtina labiau apsisaugoti dirbant – gresia gamybinės traumos. Derėtų ir labiau stiprinti sveikatą – gali paūmėti lėtinės ligos.
Geriau jaustis imsite antrą mėnesio pusę. Nors aplinkybės mažai pasikeis, pasikeisite jūs ir dabar jau lengviau su kitais susitarsite. Jums nebebus sunku suprasti kitų elgesio motyvus bei rasti kompromisą. Mėnesio pabaigoje jūsų nuotaikos bus itin romantiškos.
Neskubėkite ieškoti išeities iš jūsų netenkinančių santykių – vėliau jūsų nuomonė keisis. Mėnesio pabaiga netinkama ne tik meilės santykiams, bet ir svarbioms finansinėms operacijoms, sandoriams – tai nuostolių metas.

saulys.gif
Šaulys (Lapkričio 22 - Gruodžio 21)


Aišku, dabar jums sunkūs metai, bet balandį prašome nesiskųsti – tai jūsų sėkmės mėnuo, kai viskas klostosi pagal jums palankiausias aplinkybes. Tad nešvaistykite laiko nepasitenkinimui – dabar reikia suskubti džiaugtis gyvenimu bei veikti.
Mėnesio pradžia bus pati sėkmingiausia, dabar reikia spėti priimti svarbius moralinius, finansinius sprendimus. Tai bus geras laikas atsakingiems dalykiniams susitikimams, susitarimams, kelionėms į užsienį.
Taip pat pirma mėnesio savaitė suteiks progą perdaryti nepavykusius darbus, ištaisyti klaidas ar pagaliau iš naujo imtis to, ką kažkada darėte, ką mėgote, bet dėl kokių nors aplinkybių atsisakėte. Šis laikas gali padovanoti ir susitikimą su žmogumi, kurį kažkada mylėjote, jausmai gali atgyti.
Jei esate nelaisvi ir saugote dabartinį ryšį, gerai pagalvokite prieš žengdami lemtingą žingsnį – neištikimybė greit paaiškės ir jau mėnesio pabaigoje iškils reali skyrybų grėsmė.
Balandžio 9-15 d. bus gana įtemptos, šiuo metu geriau neplanuoti rizikingų kelionių bei reikšmingų susitikimų, susitarimų. Dar kartą sėkmė balandį nusišypsos 19-22 d., šį laiką vėl galėsite kuo puikiausiai panaudoti ir reikalams tvarkyti, ir asmeninėms problemoms spręsti – tai naudos, sėkmės metas.
Gana nerimastinga mėnesio pabaiga – imsite patys sau prieštarauti, tapsite savo principų auka tiek bendraudami darbe su kolegomis, klientais, viršininkais, tiek namie su vaikais. Santykiai su mylimu žmogumi irgi gali pablogėti dėl smulkmeniško užsispyrimo ar pavyduliavimo. Pasistenkite neprarasti jums būdingiausio bruožo – orumo.


oziaragis.gif
Ožiaragis (Gruodžio 22 - Sausio 19)


Atėjo naminio poilsio, atsipalaidavimo metas, tad mažinkite darbų apimtį – viskam neužteks ne tik entuziazmo, bet ir jėgų, sveikatos.
Nuo mėnesio pradžios būtų gerai atsirinkti, kas svarbiausia, atsiriboti nuo atidėliotinų, antraeilių darbų. Neapsiriksite, jei dabar paieškosite pagalbininkų mažiau reikšmingiems darbams atlikti, tada mažiau pavargsite, neprarasite gero ūpo ir sėkmingai atliksite tai, ko tikrai negalima niekam patikėti.
Balandžio mėnuo šiais metais Ožiaragiams iš esmės bus gana intymus bei uždaras nuo išorinio pasaulio, tad jums verta net paatostogauti, kad labiau pasigilintumėte į jausmus, prisiminimus, santykius su šeima, ypač mama. Dabar bendravimas su artimaisiais taps itin reikšmingas.
Tai bus nuostabus metas patirti šeimyninio bendravimo, meilės džiaugsmus. Vienišiams balandis bus gera proga paieškoti sau poros – mėnesio pradžia bei antra pusė žada naujas romantiškas pažintis.
Būkite atidesni sveikatai – dabar reikėtų susirūpinti optimizmo bei imuniteto stiprinimu. Kad ir ką veiksite, siekite šį mėnesį gerai išsimiegoti bei sveikai maitintis, kitaip išsekę mėnesio pabaigoje galite ar susirgti, ar traumą patirti.
Mėnesio pabaiga bus itin nepalanki ir piniginiams, turto reikalams tvarkyti: ne laikas atsakingiems sprendimams (tam gera mėnesio pradžia ir 18-22 d.).
Mėnesiui baigiantis būkite atidesni vaikams, juos labiau pasaugokite – jiems bus sunkus ir gana nepalankus laikas.


vandenis.gif
Vandenis (Sausis 20 - Vasario 18)


Geras laikas, nors po sudėtingo kovo vargu ar ko nors gero tikitės. Iš tiesų ne viskas buvo taip rimta, kaip galėjo anksčiau pasirodyti.
O dabar jūsų laukia sėkmingas mėnuo, ypač jo pradžia, kai lengvai ir greitai ims spręstis susikaupusios problemos.
Jums nestigs nei geros nuotaikos, nei gerų idėjų, nei draugų pagalbos ar Fortūnos dėmesio.
Aktyviausios bus pirmos dvi dekados, kai reikėtų spėti atlikti svarbiausius mėnesio darbus. Šis laikas žada smagius bei naudingus susitikimus, įdomias pažintis, kai kam ir lemtingus jausmus bei atsakingus sprendimus.
Tik būkite nuoseklesni, atidesni žadėdami, įsipareigodami, neužsikraukite rimtai nepasvarstę per didelio krūvio bei atsakomybės.
Labiau patausokite savo nervus, stiprinkite sveikatą – jos prireiks jau trečią dekadą.
Per pirmas dvi dekadas gerai tobulinti savo profesines žinias, iš naujo pasimokyti pamirštą užsienio kalbą, o gal pradėti lankyti ir vairavimo kursus. Nors labiausiai jums reikėtų šį mėnesį pradėti reguliariai sportuoti (geriausia – nuo pirmų dienų).
Mėnesio trečia dekada – nekokia. Geriausia būtų per šį laiką pailsėti – paatostogaukite, jei galite. Jeigu teks dirbti, pasirenkite galimiems nesmagumams darbe: galimi konfliktai su vadovybe. Imkitės šiuo metu tik nedidelių, ne itin svarbių darbų, nesusijusių su didele atsakomybe.
Šiuo metu gresia ir sveikatos pablogėjimas – bent jau jėgų, geros nuotaikos ims stigti. Mėnesio pabaigoje gali komplikuotis ir meilės santykiai.


zuvys.gif
Žuvys (Vasario 19 - Kovo 20)


Daug norų, lyg ir didelės galimybės, bet pirmą mėnesio pusę venkite imtis ko nors svarbaus ar atsakingo. Tai sumanymų brandinimo etapas, kai reikia kaupti informaciją, jėgas ir pinigus.
Tad neskubėkite priimti sprendimų, mokėkite sulaukti savo valandos, o ji ateis – tiesa, teks palaukti antros mėnesio pusės. Pirmą geriau atsiriboti nuo intensyvios dalykinės veiklos, labiau atsidėti namams, šeimai.
Šis laikas gali būti gana sunkus asmenims, dirbantiems vadovo darbą, mat teks atsitraukti į antrą planą, išmokti pripažinti ir žemesnes pareigas užimančių asmenų teisybę.
Daug kas pasikeis antrą mėnesio pusę – lyg iš miego pabusite. Vėl pasijusite žvalūs, energingi, trykšite sumanymais.
Nestigs ir karštakošiškumo, nors dažnai jis bus naudingas. Tvarkyti darbo reikalus, priimti atsakingus sprendimus geriausia bus 18-23 d. Vėliau – kiek konfliktinis ir gana prieštaringas laikas, kai galima apsirikti pasirašant sandorį, investuojant arba skolinant pinigus (finansinės avantiūros dabar blogai baigsis, galite pakliūti į ilgalaikę priklausomybę), kaltinant neteisybe savo viršininką, neištikimybe – sutuoktinį ar mylimą žmogų.
Jei jūs kol kas tik siekiate atkreipti mylimo žmogaus dėmesį, daugiau bendrauti siekite mėnesio pradžioje bei 18-23 d.
Vėliau jūsų aktyvios pastangos ne tik nebus įvertintos, bet ir duos priešingų rezultatų.
Jei pribrendo laikas skirtis su savo pora, tai reikėtų padaryti dar mėnesio pradžioje – šis laikas bus mažiausiai skausmingas.
Mėnesio pabaigai neplanuokite kelionių – bus didesnė autoavarijų, vagysčių tikimybė, galimos netikėtos problemos namuose. 

antspaudu-gamyba.lt

Apklausa

Namuose laikote:
 

Svečiai

We have guests online

RegistracijaMus aplankė:


© 2007 - 2012 Jovita - internetinis žurnalas mąstantiems. Sprendimas M&G reklamos gamybos studija