• Wide screen resolution
  • Narrow screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
Horoskopas 2010 m. birželio mėnesiui, 12 zodiako ženklų Print Email
avinas.gif
Avinas (Kovo 21- Balandžio 19)

horoskopas.gif Sąžiningumas yra labai gera savybė. Tiesą sakant, tai gali būti viena geriausių jūsų savybių (tačiau tai nereiškia, jog visos kitos išsyk nublanksta). Nepersistenkite. Jei būsite šiek tiek netaktiški, tai 5 ir 6 dienomis teks išpirkti savo kaltę – nupirkite gėlių ar kokią kitokią dovanėlę. 9 ir 10 dienomis jums nebus galima klysti, na, bet tai daryti neturėtų būti sunku. 15 ar 16 dieną jūs pasieksite kritinį tašką ir jei nesumažinsite tempo, tai pasieksite rezultatų, kurių net nesitikėjote. 21 dieną praleiskite su vienu iš savo draugų, o 26 diena bus tiesiog tobula romantikai, turėkite tai omeny. 28 dieną derėtų skirti įvairiausiems pamąstymams apie savo santykį su išoriniu pasauliu, o 30 dieną pašvęskite savo sėkmių skaičiavimui. Ar jums vis dar atrodo, jog sėkmė jūsų nelydi?

jautis.gif
Jautis (Balandžio 20 – Gegužės 20)


Jei prasidėjus mėnesiui jūs jausitės tarytum būtumėte įgrūsti į statinę ir paleisti riedėti nuo ganėtinai stataus kalno, o sukdamiesi nebežinosite, kur yra viršus, o kur apačia - nesirūpinkite, kadangi visa tai reiškia tik tai, jog aplink jus šiuo metu sukasi gausybė įvairiausių galimybių, tad rinkitės ir naudokitės. Ateinančiomis dienomis jūs apsiprasite su šiuo jausmu ir būsite ramesni, o tai jums leis dar įdėmiau apžiūrėti visas atsiradusias galimybes. 8 ir 9 dienomis jūs norėsite jausti, jog dirbate ir esate produktyvus, priešingu atveju, labai nukentės jūsų noras ką nors daryti. 14 ir 15 dienos jums nebus labai produktyvios, kadangi visos mintys, kurias jūs bandysite įdėti sau į galvą išplauks kažkur nežinoma kryptim. 25 ar 26 dieną pasidalinkite savo mintimis su tais, kas galės jums padėti jas įgyvendinti, o 30 dieną šiek tiek pasilinksminkite.
dvyniai.gif
Dvyniai (Gegužės 21 - Birželio 21)


Pastaruoju metu jūs itin daug dirbote, tad mėnesio pradžioje (ypač pirmąją dieną) derėtų gerokai atsipalaiduoti. Pamirškite visas bėdas ir bent šiek tiek pasimėgaukite gyvenimu. Apie 5 dieną jau derėtų nustoti ilsėtis ir rimtai imtis darbo, kad pernelyg neatsiliktumėte nuo aplinkinių. 10 ir 11 dienomis jūsų laukia keletas labai svarbių sprendimų. Su kuo jie susiję? Gali būti su viskuo, pradedant darbu, baigiant meilės reikalais (o gali nutikti netgi taip, kad jie bus susiję tiek su vienu, tiek su kitu). 17 dieną skirkite savo sprendimų apmąstymams, o gerai pamąstę prieisite išvadą, jog nusprendėte teisingai. 23 ar 24 jūsų lauks dar vienas svarbus sprendimas, tik šį kartą dar svarbesnis už priimtus prieš savaitę, o spręsdami naudokitės savo intuicija. Svarbiausia – nebijokite rizikuoti. 29 dieną derėtų susitikti su mylimais žmonėmis ir nepamirškite pasakyti jiems, kaip stipriai jūs juos mylite.

vezys.gif
Vėžys (Birželio 22 - Liepos 22)


Pirmąją mėnesio dieną bus labai svarbu surasti bendrą kalbą su aplinkiniais. Stenkitės mėnesio pradžioje kuo daugiau bendrauti– paskambinkite keletui draugų (geriausia tiems, kurie mažiausiai tikisi jūsų skambučio), nusiųskite porą džiugių elektroninių laiškų? Pirmosios mėnesio savaitės pabaigoje jūs būsite itin apkrauti darbu, tačiau juk tai nėra blogai, ar ne? Be to, šiuo metu jums kaip niekad reikia prižiūrėti save – o tai reiškia, jog jokiu būdu negalima atidėlioti rytinės mankštos kitai savaitei ir pradėti galvoti ką nors panašaus į „kuo riebiau, tuo sveikiau“. Na ir, aišku, nederėtų pamiršti pamiegoti. Atrodytų savaime suprantama, tačiau visgi... 11 ir 12 dienas praleiskite apmąstydami, ką jūs iš tikrųjų norite keisti savo santykiuose. Atėjus 13 arba 14 dienai, jau derėtų keisti tai, ką norite, kadangi vėliau bus vėlu. 25 dieną jūs staiga imsitės vadovauti darbovietėje, ką jūsų manymų tai galėtų reikšti? Tačiau tam išsiaiškinti turėsite visą ateinantį mėnesį, o šį mėnesį užbaikite poilsiu.


liutas.gif
Liūtas (Liepos 23- Rugpjūčio 22)


Mėnesiui prasidėjus jūs vėl užsinorėsite kai ką padaryti. Vėl? Taip vėl – jūs jau ne vienerius metus norite įgyvendinti kažkokį savo sumanymą, tačiau dėl įvairių priežasčių vis nedrįsdavote. Tačiau šią vasarą jums reikia pamiršti visas priežastis, dėl ko to nepadarėte anksčiau, ir imtis darbo. Pagrindinis jūsų tikslas turėtų būti padaryti šią vasarą kuo įsimintinesnę. Pirmosiomis mėnesio dienomis jums tikrai iškils įvairių abejonių (ar jūs tikrai to norite, ar jums pavyks tai įgyvendinti...). Jei neleisite joms paimti viršų - tai nesigailėsite. Antrąją mėnesio savaitę pasidalinkite savo pasiekimais su artimiausiais draugais. Jų palaikymas jums padės dar tvirčiau siekti tikslo. Apie 12 dieną jums kils gausybė įvairiausių minčių, tad praleiskite dieną su užrašų knygute ir išsirašykite geriausias iš jų. 16 dieną jūsų laukia ginčas ar kokia kita problema, susijusi su jūsų bičiuliu, tačiau jau 17 ar 18 viskas turėtų susitvarkyti. 22 ir 23 jūs pastebėsite, jog siekti tikslo pasidarė gerokai lengviau, o tai pastūmės kūrybingumo pliūpsnį ir iki pat 28 jūs būsit kūrybingi kaip niekad. Tokiu tempu jūs tikrai netruksit pasiekti savo tikslų.

mergele.gif
Mergelė
( Rugpjūčio 23 –Rugsėjo 22)

Pirmąją mėnesio dieną jūs prieisite kryžkelę, kuomet reikės įtemptai mąstyti, kokį sprendimą rinktis: ar keisti darbovietę, ar ne, gal vertėtų kraustytis į kitą miestą, o gal visgi dar derėtų pabandyti rasti laimę ten, kur jau esate ir ar jau verta žengti žingsnį jūsų santykiuose, ar visgi dar kiek anksti. Priiminėdami sprendimus nepamirškite konsultuotis su savo jausmais bei intuicija (kuriems pastaruoju metu skyrėte kur kas mažiau dėmesio negu jie nusipelnė). 5 ar 6 dieną jūs dar nebūsite galutinai apsisprendę, tačiau pamąstę kelias dienas daugiau, mažiau ar daugiau būsite apsisprendę, kur linksta jūsų sprendimas, o jei ir kyla menkų abejonių, kodėl gi nepasikonsultavus su artimais draugais? 11 diena bus kupina įvairiausių darbų, o jos vakare derėtų atsipalaiduoti. Tad stverkite savo piniginę ir nueikite apsipirkti. 15 ir 16 dienomis kelios iškilusios problemos trukdys jums įgyvendinti savo planus. Pasistenkite kuo greičiau (bent jau iki 17 dienos) jas išspręsti. Tačiau nemaloniausios mėnesio dienos bus 19 ir 20. Nors jūs ir apsisprendėte ką daryti jau prieš kurį laiką ir pradėjote siekti naujųjų savo tikslų, tačiau staiga jus apniks gausios abejonės ir kils noras apsigalvoti. Viskas priklauso tik nuo jūsų, tik nejaugi jūs praleidote veltui pusę mėnesio apmąstymams ir planų įgyvendinimams, ir dabar taip paprastai imsite ir apsigalvosite? Šiuo metu jums labai praverstų bent kuriam laikui išvykti į gamtą, kur galėtumėte pailsėti bei atsipalaiduoti, o grįžę galėsite priimti tinkamą sprendimą.


svarstykles.gif
Svarstyklės (Rugsėjo 23 - Spalio 22)


Pirmąją mėnesio dieną jums bus itin svarbi pusiausvyra. Visame kame jūs bandysite atrasti aukso viduriuką. Pirmąją savaitę jūs imsitės tvarkyti šeimos biudžetą, taipogi bandysite suderinti darbą ir poilsį. Galiausiai bandysite derinti savo jausmus. Ar jums pavyks, ar ne, priklausys nuo to, kaip įnirtingai jūs stengsitės tai padaryti, tačiau juk praverstų pasistengti, ar ne? Ypač turint omeny, jog savaitės pabaigoje jūsų laukia romantika, o argi gali būti darna širdies reikaluose, jeigu jos nėra jumyse. 11 ir 12 dienos bus itin gražios visomis prasmėmis. Nejaugi jums visgi pavyko surasti aukso viduriuką? Matyt, kad dar ne, kadangi kitą dieną jūsų nuotaiką sugadins kažkokie trikdžiai. 17 ir 18 dienas derėtų aktyviai praleisti su draugais – ar senai plaukėte plaustu per Nerį? Kodėl gi to nepadarius dabar? 28 dieną sulauksite itin įdomaus sumanymo, kurį išsyk imsitės įgyvendinti. Svarbiausia – neribokite savęs.

skorpionas.gif
Skorpionas (Spalio 23 - Lapkričio 21)


Pirmąją mėnesio dieną jums kils staigus noras surizikuoti. Galimybių rizikuoti bus nemažai (naujas verslo sandėris, pakviesite mylima žmogų, su kuriuo iki šiol nedrįsdavote net pasišnekėti į pasimatymą) tad jums beliks tik pasikliauti savo nuojauta, kuri jums pasakys, kur verta rizikuoti, o kur geriau nereikia. 5 ir 6 dienomis jums reikės gerokai pasistengti, jei norite pasiekti harmoniją bei santarvę namuose. Tačiau jei jūs gyvenate vieni, tai dar nereiškia, jog galite nusispjauti į savo namų būseną. Jūsų namai atspindį jus patį, ir jei nebus harmonijos jūsų namuose, tai jos nebus ir su jumis. Tad pasistenkite bent jau susitvarkyti. 10 dieną jūsų laukia mažutėlė problemėlė, tiksliau netgi ne problemėlė, o konfliktas su brangiu jums žmogumi. Tačiau nenusiminkite, kadangi jums pavyks viską labai lengvai užglaistyti. 16 diena bus itin tinkama tam, kad būtų įgyvendinta senai pamiršta jūsų svajonė. 21 dieną jūs susimąstysite – ar tikrai žinote, ko jūs norite iš gyvenimo? Šiuo metu pabendraukite su brangiausiu jums žmogumi. 25 ir 26 dieną sėkmė tiesiog lipte prilips prie jūsų, tad jūsų norai bei svajonės (aišku ne visos) bus išpildytos.

saulys.gif
Šaulys (Lapkričio 22 - Gruodžio 21)


Prasidėjus birželiui tik vienas žodis galės tinkamai apibūdinti jūsų nuotaiką – fantastiška! Jūs būsite kupini teigiamų emocijų ir minčių, jūsų draugai mylės jus, o jūs mylėsite juos. Šis laikotarpis tiesiog nuostabiai tinka įgyvendinti kokiam nors senai pamirštam užmojui. Nuo 4 iki 6 dienos jūs darysite aplinkiniams įspūdį su jais bendraudami, žodžiai atneš jums žymiai daugiau naudos, negu veiksmai, tad nusiteikite kuo daugiau bendrauti. 11 ir 12 dienomis derėtų atkreipti dėmesį į smulkmenas, kurias dažniausiai praleidžiate, Kadangi visa jums naudinga informacija slypės jose. 17 ir 18 dienomis sulauksite kūrybingumo antplūdžio, tad naudokitės proga ir jau netolimoje ateityje sulauksite teigiamų rezultatų. Apie 21 dieną jūsų nuotaika bus šiek tiek sugadinta, kadangi kažkas varys jus iš proto, tačiau derėtų bent jau pabandyti nesileisti išmušamam iš vėžių. 25 ir 26 jūsų mintys nukels jus kažkur labai toli. Mėgaukitės šia kelione. O kitą dieną galėsite susikrauti lagaminus ir iškeliauti į materialią kelionę.


oziaragis.gif
Ožiaragis (Gruodžio 22 - Sausio 19)


Kartais atrodo, jog svajonės yra taip toli nuo realaus gyvenimo, tačiau prasidėjus birželiui ir išsipildžius senai jūsų svajonei, jos taps jūsų kasdienybe. Išsipildžiusi svajonė bus jums lyg postūmis, teigiamų emocijų ir iniciatyvos gūsis padėsiantis jums ir toliau plaukti per gyvenimą ir svajoti, bei stebėti, kaip pildosi jūsų svajonės. Net jei tai ir būtų paprasčiausia smulkmenėlė – suvalgyti suši su buvusiu (ar būsimu) mylimu žmogumi. Šį mėnesį jums derėtų įtikėti savimi ir pildyti visas savo svajones. Jūs net nepastebėsite, kaip prasidėjus antrajai mėnesio savaitei pasikrausite gausybe teigiamos energijos, kuri gerokai palengvins jūsų gyvenimą. Mėnesiui įpusėjus, apie 13 ar 14 dieną derėtų būti atsargesniems. Entuziazmas užkrečiamas ir prie jūsų gali prisigretinti keletas žmonių, kurie jums tik trukdys, tad tinkamiausias sprendimas bus atsikratyti nereikalingo balasto. 19, 20 ar 21 dieną skirkite laiko išsamiam ateinančių dienų planavimui, tai jums palengvins svajojimą, kadangi nebereikės blaškytis. Tačiau netgi ir viską smulkiai suplanavus, 26 dieną iškils nedidelė problemėlė, tačiau pasitelkę savo įžvalga jūs ją nesunkiai išspręsite. O užbaigsite mėnesį taip pat, kaip ir pradėjote – svajingai.

vandenis.gif
Vandenis (Sausis 20 - Vasario 18)


Išlipę iš lovos pirmąją mėnesio dieną prisėskite ant lovos krašto ir giliai įkvėpkite. Tuomet iš lėto iškvėpkite ir pakartokite šią procedūrą dar keletą kartų. Ir nesidrovėkite atlikti šią procedūrą visuomet, kai tik jus užklups sunkesnis gyvenimo tarpsnis, tai padės jums atsipalaiduoti ir surūšiuoti mintis, to jums labai reikės birželio 5 ar 6 dieną. Apie 12 jūs atrasite šį tą naujo apie save bei aplinkinius. Tai bus dėl to, kad po 11 dienos įvykio šiek tiek pasikeis jūsų pasaulėžiūra. 17 ir 18 dienos bus kupinos nesantaikos ir nesutarimų. Šiomis dienomis jums vėl reikės prisiminti kvėpavimo pratimą, o nurimus bei atsipalaidavus galėsite lengvai prieiti kompromisą. 21 dieną derėtų pasistengti tvirčiau stovėti ant žemės, kadangi atsitiktinė nepalankių įvykių seka gali jus išblokšti iš vėžių. O kas gi geriau padės tvirčiau atsistoti, jei ne kvėpavimo pratimai, šį mėnesį praversiantys praktiškai visose situacijose. 26 dieną jūs atrasite savyje giliai tūnojusį jausmą, kurį jau buvote pamiršę. O 30 dieną derėtų skirti apmąstymams. Pagalvokite, kaip būtų prabėgęs mėnuo, jei nebūtumėte naudoję kvėpavimo pratimų.


zuvys.gif
Žuvys (Vasario 19 - Kovo 20)


Pirmąją mėnesio dieną derėtų pasikliauti tik savo nuojauta. Net iškilus kebliausioms situacijoms, pavyzdžiui, jeigu jūsų vadovybė mano, jog jie teisūs, o jūs esate įsitikinę, jog taip nėra, laikykitės savo įsitikinimų. Tik tokiu atveju jus lydės sėkmė. 4, 5 ir 6 dienomis jūsų sėkmės paslaptis bus svajonių ir intelekto derinys, kuris, beje, atneš jums keletą jo gerbėjų. O kur gerbėjai, ten ir romantika, tad ateinančiomis dienomis galėsite tikėtis nemažai romantikos. Ypač 7 ir 8 dienomis, kuomet aplink jus viskas net kibirkščiuos. Apie 12 dieną bus nemaža tikimybė gauti meilės laiškelį, o jei ir negavote tai parašykite vieną patys. 16 dieną jūs būsite labai paslaptingi, o tai sukels aplinkinių susidomėjimą ir atsiras keletas žmonių, norinčių šią paslaptį atskleisti. Ar jiems pavyks - priklausys tik nuo jūsų. 21 dieną skirkite savo santykių su aplinkiniais analizavimui, kadangi tokios painiavos jūsų asmeniniame gyvenime nebuvo jau senai. O išanalizavę pasvarstykite, ar verta su aplinkiniais pasidalinti savo išvadomis, ar visgi ne. 26 dieną stenkitės vengti žmonių, kurie būna dažniau paniurę negu linksmi, kadangi šiuo metu jie jums garantuotai sugadins nuotaiką, o užbaikite mėnesį paprašę draugo pagalbos. 

antspaudu-gamyba.lt

Apklausa

Namuose laikote:
 

Svečiai

We have guests online

RegistracijaMus aplankė:


© 2007 - 2012 Jovita - internetinis žurnalas mąstantiems. Sprendimas M&G reklamos gamybos studija