• Wide screen resolution
  • Narrow screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
Žaidimų taisyklės
Pirmasis vaiko gimtadienis. Idėjos šventei Print Email

pirmasis_gimtadienis.jpgPirmąjj gimtadienį visuomet norisi atšvęsti kaip nors ypatingai. Tačiau kaip tą padaryti, jei metukų sulaukusiam mažyliui dar ne itin rūpi žaidimai ir dekoracijos, jam dar neįdomu bendrauti su bendraamžiais... Šio amžiaus sukaktuvininkas dar ne­suvokia šventės esmės - ta šventė didesnė jo tė­veliams (kas paneigs, kad tai tapimo tėvais sukaktis?). Tačiau tai nereiškia, kad mažylis ne­sidžiaugs plevenančia ant torto žva­kute ir svečių dėmesiu. Vis dėlto pir­mąjį gimtadienį derėtų švęsti orientuojantis labiau į suaugusiuosius - nemanykite, kad sukursite mažyliui šventę, pakvietę dešimt tokio pat amžiaus pypliukų. Rezultatas gali būti atvirkštinis - ašaros, pyktis ir su­maištis, o šventės nė kvapo. 
Read more...
 
Teminės vaikų gimtadienių idėjos Print Email

vaiku_gimtadieniui.jpgMaždaug nuo trečiojo gim­tadienio, kai sukaktu­vininkas jau gerai suvokia šios šventės esmę, prisi­mena, kaip dalyvavo draugų gimtadieniuose, rengiant šventę verta įdėti daugiau fantazijos. Gimtadienis gali tapti pasaka, kurioje mažylis kartu su draugais pasijus savo mėgstamais herojais - tereikia truputėlio išmonės ir keleto laisvesnių vakarų. 

Read more...
 
Kaip apskaičiuoti savo gimimo datos skaičių? Print Email

gimimo_datos_skaicius.jpgPagal Pitagoro mokymą mūsų charakterio savybės, sveikata, bioenergija, žemiškumas, sugebėjimai, potraukis vienai ar kitai profesijai daugiausiai priklauso nuo žmogaus gimimo datos vibracijos. Kaip apskaičiuoti savo gimimo datos skaičių? Diena+mėnuo+metai (gimimo datą rašyti tik tokia tvarka !). Tarkime, mūsų nagrinėjamas žmogus gimė 25 sausio 1939 metais. Pasirašome tų skaičių eilutę ir juos sudedame. 2+5+0+1+1+9+3+9=30; 3+0=3= Gyvenimo skaičius - 3
Read more...
 
Gintaro dulkės pildo norus Print Email

Metant į laužą gintaro dulkes mintyse linkima ko nors gero ar išsakomi slapčiausi norai. Vakaro svečių paprašykite sugalvoti po norą. Ar jis išsipildys, lems gintaras. Nuo seno gintaras buvo laikomas stebuklingu. Dulkes galite pilti į židinį ar laužą tik sugalvojus norą. Šį žaidimą tinka žaisti vestuvių dieną išmušus dvylikai ar gimtadienio vakarą, prieš Kalėdas ar išleistuvių proga... Gintaro dulkių ieškoti juvelyrinių dirbinių parduotuvėje prekiaujančioje gintaru.


 
Idėjos vaiko gimtadieniui Print Email

 

  • idejos_vaiko_gimtadieniui_copy_copy_copy_copy.jpgKasmet gimimo dieną nufotografuokite mažąjį su tuo pačiu mėgstamiausiu žaisliuku (pirmu pliušinuku). Fotografuoti galite vos nubudusį mažylį - bus gimtadienio įžanga. O gal ir prieš miegą, kai pasibaigia šventė.
  • Gimtadienis - puiki proga sukurti dar vieną gražią šeimos tradiciją: pradėkite rašyti giminės knygą. Sudarykite įdomių klausimų sąrašėlį, pavyzdžiui, močiutės paklauskite,
Read more...
 
Įkyrusis siuvėjas Print Email

Žaidėjai pasidalija į dvi komandas. Moterų ir vyrų turėtų būti po lygiai. Visi jie sustoja į dvi eiles - vyras, moteris, vyras ir t. t. Išrenkamos dvi siuvėjos. Kiekviena jų gauna po nedidelę lazdelę, prie kurios pririštas ilgas tvirtas vilnonis siūlas arba kaspinas. Kai vedėjas duoda ženklą, siuvėjos pradeda "siūti". Vyrams siuvėjos siūlą perkiša per kelnių klešnes, moterims - per rankovę. Laimi siuvėja, greičiausiai apsiuvusi savo komandą. 

 
Įnoringieji segtukai Print Email

Vakarėlyje dalyvaujantiems žaidėjams užrišamos akys. Vėliau žaidimo vedėjas ant vakarėlio svečių drabužių prisega daugybę skalbinių segtukų. Po vedėjo duoto signalo kiekviena pora turi nuimti nuo savo partnerio segtukus. Laimi žaidėjų pora greičiausiai nuo vienas kito nuėmusi segtukus. 

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 Next > End >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

antspaudu-gamyba.lt

Apklausa

Namuose laikote:
 

Svečiai

We have guests online

RegistracijaMus aplankė:


© 2007 - 2012 Jovita - internetinis žurnalas mąstantiems. Sprendimas M&G reklamos gamybos studija