• Wide screen resolution
  • Narrow screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
Žaidimų taisyklės
Iškylaujam Print Email
Pirmasis sako: einame iškylauti, kur nors gamtoje, į mišką (nesvarbu kur konkrečiai). Aš pasiimsiu Arbūzą (nes mano vardas Asta). O ką tu pasiimsi? Tada sekantis sako. Žaidimo esmė pasakyti daiktą iš tos raidės koks tavo vardas, taip žaidimas yra žaidžiamas kol visi perpranta. Tu pirmas pradedi, pasakai savo sakinį, bet nepaaiškini.

Read more...
 
Žaidimai su balionais Print Email

balionai.jpgPripūsk balionus - dalyviai suskirstomi komandomis. Per nustatytą laiką (pvz 2 min.) visi pučia balionus. Pasibaigus laikui skaičiuojama kuri komanda pripūtė daugiausiai balionų. 

Atnešk balionus - komandos nariai į paskirtą vietą turi sunešti išmėtytus balionus. Balionai patalpoje išmėtomi su prie jų pririštomis virvutėmis bei svareliais. Balionus galima nešti tik burna. Laimi greičiausiai į paskirtą vietą balionus sunešusi komanda.

Read more...
 
Striptizas Print Email

Šventės kaltininkui (kaltininkei) nieko nežinant, iš kartono iškirpkite normalaus ūgio žmogaus siluetą. Veido vietoje priklijuokite varduvininko (varduvininkės) nuotrauką. Manekeną aprenkite: užmaukite trumpikes, neužmirškite net kepurės. Drabužiai gali būti tikri arba popieriniai. Popierinius paprasčiausiai prismeikite prie manekeno.
Read more...
 
Žaidimai ir burtai Naujųjų naktį Print Email
stebuklas.jpgNaujųjų metų vakarą pila į vandenį karštą vašką, smalą (degutą) ir iš susidariusių figūrų spėja ateitį. Jei susidaro figūrėlė, panaši į širdį - seksis meilės reikaluose, jei karstas - namus aplankys mirtis, jei karūna - laukia garbė, jei pinigai - būsi visko pertekęs.
Read more...
 
Advento ir Kūčių vakaro burtai Print Email

zvakutes.jpgPer adventą yra toks būrimas - nuo gruodžio 12 d. viena diena atstoja kitų metų mėnesio orus, t.y. pagal gruodžio 13 d. orą galima spręsti, koks bus kitų metų sausis, gruodžio 14-ąją - vasaris ir t.t. Taigi galima apskaičiuoti, kurį mėnesį imti atostogas. Jaunimui knieti žinoti, kaip susiklostys gyvenimas, kada laukti sutuoktuvių, - taip pat būdavo išmėginama per adventą, o jau rimtai atliekami Kūčių vakarą.
Read more...
 
Keblūs klausimai Print Email

1. Burnos nėra, bet dantis turi. Kas? (Pjūklas) 
2. Kas žiemą kambaryje užšąla, o lauke ne? (Lango stiklas) 
3. Viena avis atsisukusi į šiaurę, kita - į pietus. 
4. Ar gali jos pamatyti viena kitą, nepasuk damos galvų? (Gali, jei jos atsisukusios viena į kitą) 
Read more...
 
Kokia tai šalis? Print Email

Žaidėjų skaičius neribojamas. Pirmiausia ant lapelių stulpeliu surašomi valstybių pavadinimai, tik raidės juose turi būti sumaišytos, pavyzdžiui, Aremika (Amerika), Zajalibri (Brazilija) ir t.t. Kiekvienas žaidėjas gauna po tokį keistą sąrašą. Per 5 min. reikia šalia netikrų valstybių pavadinimų užrašyti tikruosius. Laimi žaidėjas, atspėjęs daugiausia šalių. 


 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 Next > End >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

antspaudu-gamyba.lt

Apklausa

Namuose laikote:
 

Svečiai

We have guests online

RegistracijaMus aplankė:


© 2007 - 2012 Jovita - internetinis žurnalas mąstantiems. Sprendimas M&G reklamos gamybos studija