• Wide screen resolution
  • Narrow screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
Maršrutai
Lopaičiai. Sustingęs laikas Ieškojimai, atradimai, versijos Print Email

zyniu_buveine_lopaiciu_piliakalnyje.jpgKuo toliau, tuo labiau Rietavo miškų urėdijos Tverų girininkijoje esanti spėjama Lopaičių Šventvietė neduoda ramybės mokslininkams ir entuziastams tyrinėti Žemaitijos senovę. Kai kas jau tyčia ar ne apie Šventvietę kalbėdamas pamiršta pridėti žodį „spėjama“, o tai sukelia vis naujų ginčų. Neabejotina tik tai, kad šioje vietoje žmogus pridėjo ranką prie akmenų – patvariausios žiloje senovėje medžiagos norint ką nors įamžinti. 
Read more...
 
Mus vadina Saulės miestu. Šiaulių miesto reprezentacinis filmas Print Email 
Takas per Rietavo miškų urėdiją Print Email

Apie Rietavo miškų urėdijoje eančius gamtos, istorijos, kultūros paminklus, anksčiau skelbtų ir autoriaus iš pirmų lūpų užrašytų žinių, versijų, samprotavimų apie dabartinėje urėdijos teritorijoje buvusius ir su jais susietus įvykius. Į šį rinkinį pakliuvo ne viskas, todėl Rietavo miškų urėdija bus nuoširdžiai dėkinga tiems, kas pasiūlys knygą papildyti aprašymais apie čia nepaminėtus, bet įamžinti vertus žmones, įvykius, gamtos, istorijos, kultūros paminklus.   Tekstai  – Eugenijaus Bunkos.
Read more...
 
Ekologiniu taku palei Talšą link Salduvės Print Email
katedra_sermuksnis.jpg
Talšos ekologinį taką sudaro 23 stotelės. Visas tako ilgis apie 5 km. Keliaudami Talšos ekologiniu taku susipažinsite su išlikusia palyginti natūralia, nepažeista rytinės Talšos ežero pakrantės gamta: galėsite grožėtis nuo kalvelių atsiveriančiu ežero ir jo apylinkių kraštovaizdžiu, Šiaulių miesto panorama, aptikti ir atpažinti kraštui būdingus ne vienos dešimties rūšių augalus ir gyvūnus.
Read more...
 
Dviračių žygis po Šiaulių apskritį Print Email
auksinis_berniukas.jpg
Pradžia: Šiauliuose, “SAULĖS LAIKRODŽIO AIKŠTĖJE”. Finišas: Šiauliuose. Žygio metu: kiekvieną dieną nuvažiuosime po 40-60 kilometrų; aplankysime: Kryžių kalną, Dargaičių etnografinį kaimą, Gruzdžiuose juodosios keramikos dirbtuves, Kleboniškių kaimo buities ekspoziciją įkurtą senojo kaimo vietoje, Tytuvėnų ir Kurtuvėnų regioninius parkus, draustinius, piliakalnius, Svilės šaltinius, Lyduvėnuose aukščiausią ir ilgiausią geležinkelio tiltą,
Read more...
 
Pagramančio regioninio parko turistinė schema Print Email
pagramancio_baznycia.jpg
Kultūros paveldo objektai. Pagramančio regioniniame parke stūkso net aštuoni piliakalniai. Dapkiškių, Matiškių, Kreivių, Indijos, Biržų Lauko, Vaičių, Kuturių, Pagramančio piliakalniai - kryžiuočių karų gynybinės grandinės Jūros ir Akmenos upių krantuose objektai. Kartu su Balskų, Lylavėnų senkapiais, senovinėmis gyvenvietėmis, dvarvietėmis ir kapinaitėmis  bei

Read more...
 
Dieveniškių istorinis regioninis parkas Print Email
dieveniskiu_baznycia.jpg
 
SVARBIAUSI PARKO OBJEKTAI: Dieveniškių miestelis.  Kryžiuočių kelių aprašymuose minimas Mingailos kiemas tapatinamas su Dieveniškėmis. Miestelis pažymėtas XVII a. žemėlapiuose. Yra žinoma, kad XVI a. pabaigoje Dieveniškėse gyveno iškilus to meto poetas Andrius Rimša. 


Read more...
 
Turistinis maršrutas automobiliu „Žemaitijos keliais“ Print Email
zemaitijos_keliais.jpg
 
 (Klaipėda - Kretinga - Skuodas - Ylakiai - Puokė - Mosėdis - Salantai - Klaipėda). Dviejų dienų maršruto bendras ilgis - apie 230 km. Numatoma vairavimo trukmė - 4 val. Bendra dviejų dienų kelionės trukmė - 8 val. + 8 val. Kelio kokybė: Didžioji maršruto dalis, apie 170 km, pasižymi geros kokybės asfalto danga. Apie 35 km - žvyruotos kelio dangos (kai kurios Ylakių - Mosėdžio atkarpos). Maitinimas: Skuodas arba Aleksandrija, Mosėdis, Salantai. Nakvynė: Aleksandrijoje (motelis), I.Navidansko botanikos parke palapinėse, kaimo turizmo sodyboje „Mažoji Laumikė“. Degalinės: Kretinga, Skuodas, Salantai.


Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 Next > End >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

antspaudu-gamyba.lt

Apklausa

Namuose laikote:
 

Svečiai

We have guests online

RegistracijaMus aplankė:


© 2007 - 2012 Jovita - internetinis žurnalas mąstantiems. Sprendimas M&G reklamos gamybos studija