• Wide screen resolution
  • Narrow screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
Horoskopai
Horoskopas 2014 žaliojo medinio Arklio metams Print Email
avinas.gif
AVINAMS


 Pirmos metų pusės prioritetai bus šeima, namai, būsto įsigijimo aktualijos, o antrosios metų pusės - saviraiška, vaikai, kūrybiniai projektai, meilė. Iki pavasario lygiadienio derėtų itin taupiai naudoti santaupas, riboti išlaidas, vengti investicinės rizikos. Nuo balandžio mėnesio tapsite labai savikritiški bei kritiški kitų atžvilgiu. Jei anksčiau save apgaudinėjote ar ką nors idealizavote, bandėte žūtbūt nepaleisti, jau aiškiai suvoksite, kad privalote išsilaisvinti. Jumyse padaugės egoizmo, kaprizingumo, valdingumo. Permainoms neblogas metas nuo gegužės iki vasaros vidurio. Tuo metu galite atsisveikinti su iširusia šeima ir pradėti galvoti apie naujos sukūrimą arba būsto remontą, namo statybas ir pan. Vasarą trokšite meilės potyrių, atrakcijų, nersite į hobį ar nuotykius. Vis dėlto stipriai blaškysitės, ir iki pat gruodžio nebūsite tikri dėl jausmų bei pasirinkimų.
Read more...
 
Horoskopas 2010 m. birželio mėnesiui, 12 zodiako ženklų Print Email
avinas.gif
Avinas (Kovo 21- Balandžio 19)

horoskopas.gif Sąžiningumas yra labai gera savybė. Tiesą sakant, tai gali būti viena geriausių jūsų savybių (tačiau tai nereiškia, jog visos kitos išsyk nublanksta). Nepersistenkite. Jei būsite šiek tiek netaktiški, tai 5 ir 6 dienomis teks išpirkti savo kaltę – nupirkite gėlių ar kokią kitokią dovanėlę. 9 ir 10 dienomis jums nebus galima klysti, na, bet tai daryti neturėtų būti sunku. 15 ar 16 dieną jūs pasieksite kritinį tašką ir jei nesumažinsite tempo, tai pasieksite rezultatų, kurių net nesitikėjote. 21 dieną praleiskite su vienu iš savo draugų, o 26 diena bus tiesiog tobula romantikai, turėkite tai omeny. 28 dieną derėtų skirti įvairiausiems pamąstymams apie savo santykį su išoriniu pasauliu, o 30 dieną pašvęskite savo sėkmių skaičiavimui. Ar jums vis dar atrodo, jog sėkmė jūsų nelydi?
Read more...
 
Horoskopas 2010 m. balandžio mėnesiui, 12 zodiako ženklų Print Email
avinas.gif
Avinas (Kovo 21- Balandžio 19)

horoskopas.jpg Jūsų ženklas pirmas Zodiake, ir niekas taip nesuvokia naujos pradžios bei niekam ji nėra tokia reikšminga kaip jums. Tad šis metas jums išskirtinai reikšmingas. Taisyklė: „Gera pradžia – pusė darbo“ išties sukurta Avinams, ypač jų balandžio mėnesiui. Dabar tinkamais veiksmais galite užsitikrinti sėkmę visiems metams, kurie išties nebus paprasti, ypač jei gimėte kovo mėnesį.
Read more...
 
Horoskopas 2010 m. vasario mėnesiui, 12 zodiako ženklų Print Email
avinas.gif
Avinas (Kovo 21- Balandžio 19)

zodiac_4.jpg Pirmoji vasario mėnesio savaitė bus palankiausia tiems Avinams, kurie dirba intelektualinį darbą, ypač susijusį su rašymu, muzikos kūrimu ar ekonomikos mokslais. Nenusispjaukite į tobulėjimą, jeigu tik turėsite galimybių dalyvauti mokymuose, paskaitose, pamokose ir panašiai - sėdėkite pirmose eilėse - informacija bus naudinga, o kažkokia mintis, kaip sako liaudis „gali tiesiog pramušti" ir į pasaulį pažvelgsite kitomis akimis. Susidarykite tikslų ir planų sąrašus - privalote matyti prieš akis ir kasdien
Read more...
 
Horoskopas 2010 Tigro metams Print Email
avinas.gif
AVINAMSzodiac.jpg Avinams metai bus gana sudėtingi, bet gimusiems Tigro, Arklio ir Šuns metais blogieji aspektai bus sušvelninti. Į šią pastabą turėtų atsižvelgti visų zodiako ženklų atstovai, gimę minėtais metais. Avinams reikia kaupti informaciją, nieko nekeisti ir laukti kitų metų. Karštakošiams Avinams Tigro metai bus nelengvi, jie turės išmokti nuraminti savo ūmų būdą, būti kantrūs. Ypač vasarą jie gali nukentėti per savo karštakošiškumą, netikėtą agresyvumą, norą viską keisti. Jiems reikia įsiklausyti į savo nuojautas, sapnus ir neskubėti. Kitaip Avinas virs aukos avinėliu.
Read more...
 
Horoskopas 2009 m. gruodžio mėnesiui, 12 zodiako ženklų Print Email
avinas.gif
Avinas (Kovo 21- Balandžio 19)

zodiakas.png Gruodžio mėnuo avinams turėtų būti įdomus ir šiek tiek neįprastas. Paskutinį metų mėnesį turėsite daug galimybių praplėsti pažįstamų ratą, atrasti naujų draugų. Jeigu pasinaudosite pasitaikysiančiomis progomis – įgausite reikalingų žinių, išmoksite to, kas jums artimiausiu metu bus nepakeičiama patirtis. Gali būti, kad teks pamąstyti apie gyvenamosios vietos pakeitimą. Nusimato netradiciškai ilga kelionė, tik ar jai pasiryšite, priklausys nuo jūsų. Tai, kuo tikėjote iki šiol, gali negrįžtamai pakisti.
Read more...
 
Horoskopas 2009 m. lapkričio mėnesiui, 12 zodiako ženklų Print Email
avinas.gif
Avinas (Kovo 21- Balandžio 19)

zodiac.jpg Pagaliau reikalai pajudės iš mirties taško. Lapkričio mėnuo avinams bus lyg renesanso amžius – atgims gyvenimas ir jūsų pačių mąstysena ir ateities planavimas. Žinoma, nereikėtų tikėtis, kad gyvenimas pražys rožinėmis spalvomis ilgam, o problemos ir iki tol slėgę rūpesčiai dings amžiams.
Visgi problemos, kurių prisidarėte dar spalio mėnesio pabaigoje, pradės po truputį spręstis. Niekur neskubėkite ir neskubinkite įvykių – kiekvienam savas laikas.
Finansine prasme gyvenimas bus dosnus – ten, kur įdėjote daug jėgų, neliks nepastebėta.
Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 Next > End >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

antspaudu-gamyba.lt

Apklausa

Namuose laikote:
 

Svečiai

We have guests online

RegistracijaMus aplankė:


© 2007 - 2012 Jovita - internetinis žurnalas mąstantiems. Sprendimas M&G reklamos gamybos studija