• Wide screen resolution
  • Narrow screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
Horoskopai
Horoskopas 2009 m. birželio mėnesiui visiems zodiako ženklams Print Email

Avinas (03 21— 04 20)

zodiakas.jpg
Nors ir vasara, tačiau daugeliui Avinų teks įtemptai dirbti. Neduos ramybės ir šeimos bei ūkio reikalai. Nors pailsėti gamtoje ir labai trokšite, per rūpesčius ir įvairias keliones apie poilsį tegalėsite tik pasvajoti. Mėnesio pradžioje vieniši Avinai taps žymiai ryžtingesni, ieškodami savo „antrosios puselės“. Gali būti, kad ją pavyks sutikti darbe arba kelionėje. Tad nepaisant įtempto gyvenimo ritmo, jūsų laukia ir nemažai malonių akimirkų.
Read more...
 
Horoskopas 2009 m. gegužės mėnesiui visiems zodiako ženklams Print Email

avinas.gif
Avinas 

Pirmąją ir antrąją mėnesio dienomis jūs būsite kaip niekad išsiblaškę. Jūsų dėmesys ir mintys suksis apie bet ką, tik ne apie tai, ką reikėtų. O tai bus nelabai gerai, nes šiomis dienomis jūs turite labai svarbių darbų, tad bent jau pabandykite susikaupti ir padaryti ką reikia, net jei tai atimtų daug energijos. Kitomis dienomis būtinai gerai išsimiegokite, kad dingtų visas nuovargis ir galėtumėte susikaupti darbui. 6 ir 7 dienomis jums neblogai seksis. Visa veikla, kurios imsitės, bus sėkminga, o rezultatai net geresni nei planavote. 11 dieną pasportuokite. Derėtų skirti laiko pamąstymams apie tai, ką jūs darot, kaip tai darot ir kam darot. 17 dieną galėsite laisviau atsipūsti, nes jūsų prieš kelias dienas prieitos išvados palengvins jums gyvenimą. 21 ir 22 jūs būsite kupini energijos, tačiau nežinosite kur ją išlieti. Naudokitės proga ir nuveikite ką nors svarbaus arba linksmo, tačiau nepersistenkite. 27 dieną jūs būsit pervargę, o pats geriausias vaistas nuo nuovargio – ilgas ir ramus miegas (geriausiai tinka popiečio). Na, o paskutiniosios mėnesio dienos praplauks lėtai ir ramiai, tad galėsite atsipalaiduoti.
Read more...
 
Talismanų keisti nebūtina Print Email

smelio_laikrodis.jpgJei norite Jaučio metais išsaugoti tuos laimėjimus, kurių jums nepašykštėjo Žiurkė, neskubėkite atsisakyti pernykščių talismanų. Tereikia juos šiek tiek atnaujinti. Papildykite talismanus kokia nors detale: siūleliu, žiedeliu, grandinėle (galite ją įdėti į maišelį su žeme, kruopomis ar monetomis). Labai tiks raštelis su užkalbėjimu ar laimingu skaičiumi, prisegtas prie talismano ar paslėptas jame.
Read more...
 
Dovanų horoskopas Print Email

dovana-astrologija.gifVisiems mums yra tekę gauti dovanų ne tai, ko norėtume. nereikalingi daiktai vėliau perdovanojami ar atiduodami už dyką. ir priešingai, vos tik artėja kieno nors gimtadienis, išrinkti tinkamą dovaną - ne mažesnis galvos skausmas. Ką apie tai kalba žvaigždės ir ką jos galėtų patarti?

Visi Zodiako ženklai dalijami į 4 grupes. Avinas, Jautis ir Dvyniai asocijuojasi su vaikyste. Vėžys, Liūtas, Mergelė - jaunystė. Svarstyklės, Skorpionas, Šaulys - vidutinis amžius. Ožiaragis, Vandenis, Žuvys - branda.
Read more...
 
Horoskopas 2009 m. balandžio mėnesiui visiems zodiako ženklams Print Email
avinas.gif

Avinas

horoskopai_dangus.gifIki balandžio 20d. daugeliui Avinų geras metas visose gyvenimo srityse.Jūs galite pasiekti gerų rezultatų darbe, iškilti. Palankus metas naujai veiklai, savam verslui. Pagerės santykiai darbe. Daugeliui šio ženklo atstovų gali pasitaikyti gera proga išvykti į užsienį. Taip pat tai geras metas kaupti žinias, įsisavinti naujas.
Mėnesio gale iškils daugiau finansinių ir buitinių klausimų, gali kilti visokių kitokių problemų. Kelionėse galite susipažinti su įdomiais žmonėmis.
Read more...
 
Horoskopas 2009 m. kovo mėnesiui, 12 zodiako ženklų Print Email

avinas.gif
Avinas (Kovo 21- Balandžio 19)

horoskopas.gifMėnesio pradžioje galite gauti dovanų. Kažkas gali prisipažinti meilėje. Šį mėnesi susitiksite su svarbiais Jums žmonėmis. Taip pat gali atsirasti kontaktų su užsieničiais. Moterims palankus laikas tvarkyti reikalus susijusius su darbu. Norisi viską spręsti greitai, bet neskubinkite įvykių, ypač kovo viduryje, nes tai įtemptas laikotarpis. Šiuo metu jausitės pervargę, išsekę. Santykiai su vaikais taip pat nebus itin geri. Paskutinę mėnesio savaitę, atsigausite, pajusite naujų jėgų bangą. Tai palankus metas verslui.
Read more...
 
Mitologinis savybių horoskopas Print Email

mitologija.jpgKentauras. Sausio 8 d. - vasario 12 d.

Gilioje senovėje tautų žmonės tikėjo ne tik įprastu horoskopu, bet ir paisė tamsiojo... Šalia teigiamų, egzistuoja ir neigiamos, slopinamos savybės.
Šis horoskopas, paremtas senovės graikų mitologija, turi 10 ženklų.

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 Next > End >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

antspaudu-gamyba.lt

Apklausa

Namuose laikote:
 

Svečiai

We have guests online

RegistracijaMus aplankė:


© 2007 - 2012 Jovita - internetinis žurnalas mąstantiems. Sprendimas M&G reklamos gamybos studija