• Wide screen resolution
  • Narrow screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
Horoskopai
Akmenys pagal zodiako ženklą Print Email

kalnu_kristolas.jpgAvinas (kovo 21 d. - balandžio 19 d.)

Ametistas, sakalo akis, lazuritas, ametrinas, koralai, labradoritas, fluoritas, chrizoprazas, rožinis kvarcas, raudonas jaspis, dūminis kvarcas, rutilo kvarcas, sodalitas, sugilitas, larimar, jolitas, lingamas, rodochrozitas, mėnulio akmuo (mot.), karneolis (mot.), amazonitas (mot.).

Read more...
 
Atostogų horoskopas 12 zodiako ženklų Print Email

avinas.gif
Avinas (Kovo 21- Balandžio 19)

kompasas_horoskopo.png
Keliaudami su šio ženklo žmonėmis, jau nuo pirmų akimirkų pastebėsite jų trykštančią energiją ir veržlumą. Jie labai pakelia nuotaiką, kai kitus jau būna apėmęs kelionės nuovargis. Avinai retai kada paklauso patarimo.
Jeigu jie turi tikslą kur nors nuvykti - vargu ar pasiseks atkalbėti. Avinams ilgesnis buvimas vienoje vietoje sunkiai pakenčiamas. Jiems nuolat reikia įspūdžių, informacijos, naujų pažinčių. Šio ženklo žmonėms dažnai tenka lankytis užsienyje, ir tai pakeičia šių žmonių įvaizdį, sustiprina autoritetą. Be to, tokios kelionės sustiprina
Read more...
 
Sveikatos horoskopas Print Email

sveikatos_horoskopas.jpgAr žinote, kokią įtaką sveikatai daro Jūsų zodiako ženklas? Pasirodo, kiekvienas ženklas valdo vieną ar kitą ligų grupę. Pateikta informacija Jums padės išvengti galimų ligų ir pagerinti sveikatą.

Avinas

Avino ženklo žmonės nėra labai linkę sirgti, po ligų greitai atsigauna. Tai labai sportiškas ženklas, mėgstantis varžybas, kovas, dažnai šio ženklo atstovą reikia pristabdyti, kad savo entuziazmu jis sau nepakenktų, išvengtų nelaimingų
Read more...
 
Tėvelių horoskopas vaikams Print Email

Tėvai Avinai

horoskopas_vaikams.jpgMama Avinas tai šeimos vadovė, ji nemėgsta leisti laiko virtuvėje, todėl gurmaniškų patiekalų iš jos nelauk. 
Tėvas Avinas – nuolatos tave mokys, aiškins. Stenkis su jais kalbėti įvairiomis temomis, tada jie tave garbinss. Elkis laisvai ir nepriklausomai, būk paslaugus, stenkis kalbėti nepakeliant balso, tada lengvai juos įtikinsi.

Read more...
 
Horoskopas 2009 m. vasario mėnesiui visiems zodiako ženklams Print Email

Avinas

zodiacas.jpg Pirmoji dekada šį mėnesį bus palankesnė. Nestokosite populiarumo tarp draugų, bendraminčių. Siekite naujovių, senos metodikos jau nebetiks. Bendradarbiavimui ieškokite naujų partnerių. Trečiąją dekadą reikėtų sulėtinti tempą. Šiuo metu itin svarbi bus ramybė, vienatvė. Visą energiją reikėtų nukreipti ne į išorę, o į vidų - peržvelgti savo vertybes. Tai dvasinio atsinaujinimo metas. Labiau pasikliaukite intuicija. Galite susidurti su apribojimais, painiava. Nuo vasario 18-osios neleiskite, kad jus kas skubintų, apribokite kontaktus, daugiau ilsėkitės, nes galite įvelti klaidų dirbdami su dokumentais, raštais.
Read more...
 
Gimimo metai lemia žmogaus būdą Print Email

2horoskopas.jpgKartais negalime suprasti, kodėl vienas žmogus taip mėgsta vadovauti, kitas - atsargus kiekviename žingsnyje, o trečias - nepamainoma kompanijos siela. Pasirodo, visi mes jau gimstame skirtingi. Būtent gimimo metai ir lemia mūsų būdą.

Žiurkė (1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020 metai)
Read more...
 
Astrologinė prognozė 2009-iems Geltonojo Jaučio metams Print Email

geltonasis_jautis.jpg Pagal kinų astrologinį kalendorių Geltonojo Jaučio (Bizono) metai prasideda 2009 metų sausio 26 dieną ir tęsis iki 2010 vasario 13 dienos.
Metų programa – dirbti iki išsekimo (užveiskite sodą, ūkį, pagerinkite savo gerbūvį, išlaikykite tai, ką turite). Ypatingai dėkingi metai užsiimti žemės ūkiu.
Sakoma, jei gimėte žiemą Jaučio metais, teks mažiau dirbti gyvenime, kaip šios tiesos veikia, gali pasakyti tik gimę Geltonojo Jaučio metais.

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 Next > End >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

antspaudu-gamyba.lt

Apklausa

Namuose laikote:
 

Svečiai

We have guests online

RegistracijaMus aplankė:


© 2007 - 2012 Jovita - internetinis žurnalas mąstantiems. Sprendimas M&G reklamos gamybos studija