• Wide screen resolution
  • Narrow screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
Horoskopai
Horoskopas 2009 m. spalio mėnesiui, 12 zodiako ženklų Print Email
avinas.gif
Avinas (Kovo 21- Balandžio 19)

zodiac_4.jpg Turėsite nemažai rūpesčių ir problemų, kurios bus sunkiai pastebimos pašaliniams. Bet kurioje situacijoje jums šį mėnesį pravartu būti stebėtoju. Dažniausiai veiksmų eigą jums nusakys intuicija – pasitikėkite savo vidinėmis nuojautomis, nes tik dėl to pradėsite ir baigsite darbus sėkmingai. Aplinkinius sudomins jūsų planai, idėjos. Visgi nebūkite su visais smalsuoliais per daug atviri. Jūsų pastangos, kuriomis patys netikite, pagaliau duos vaisių. Nustatytus tikslus pasieksite, nesvarbu ar tai buvo buitinės, darbo, ar intymios srities tikslai.
Read more...
 
Horoskopas 2009 m. rugsėjo mėnesiui, 12 zodiako ženklų Print Email

avinas.gif
Avinas (Kovo 21- Balandžio 19)

astrologija.jpgDarbo ir konkurencijos temos dabar tau bus pačios svarbiausios. Ta konkurencija gali pasireikšti visur ir visaip, pvz., darbe atsiras naujokų, kurie iškart pretenduos į geresnes, o apmaudžiausia - tavo taip trokštamas pareigas. Jeigu studijuoji, pajusi įtampą grumtynėse dėl pažymių. Jau nėr ką kalbėti, jei turi žavų vaikiną, dominantį ne vieną panelę. Varžovės itin suįžūlės. Apskritai, gyvenime netrūks įtampos. Antra rugsėjo savaitė palankesnė pretenduoti į įvairius šou žaidimus ir pan. Dalyvauk konkursuose, atrankose, skelbkis darbo paieškos portaluose.
Read more...
 
Horoskopas 2009 m. rugpjūčio mėnesiui, 12 zodiako ženklų Print Email

avinas.gif
Avinas (Kovo 21- Balandžio 19)

horoskopas_copy.gifŠio ženklo atstovams rugpjūčio mėnesio pirmoji ir paskutinioji savaitės bus labai sėkmingos. Tačiau mėnesio viduryje vertėtų būti atsargesniems ir pasisaugoti netikėtų įvykių, kurios gali išprovokuoti pats likimas. Galimos nesėkmingos investicijos į nekilnojamą turtą, ar nesėkmingi pirkiniai. Nepatartina pasirašinėti verslo sutarčių, rizikuoti ar keliauti. Gali sutrikti sveikata, kilti susierzinimas, konfliktai darbe bei šeimoje. Bet mėnesio pabaigoje viskas pakryps gera linkme.
Read more...
 
Horoskopas 2009 m. liepos mėnesiui visiems zodiako ženklams Print Email

Avinas

Išaugs pasitikėjimas savo jėgomis. Kartais net gali atrodyti, kad jums tiesiog ankšta šiame pasaulyje. Širdį glostys tai, kad jūsų idėjos bei sumanymai vertinami itin palankiai, kad esate nepakeičiamas draugas. Žinoma, kyla pavojus išpuikti ir užriesti nosį. Jei sulauksite antrosios pusės ar namiškių priekaištų, gerai pamąstykite, ar tai nėra tiesa. Mėnesio pabaigoje galite pulti į kitą kraštutinumą – imti galvoti, kad esate niekam nereikalingi ir nemylimi.
Read more...
 
Zodiako ženklų charakteristikos Print Email

Avinas
(03.21 - 04.20)


Asmenybė

Po Avino ženklu gimęs žmogus yra kupinas optimizmo, energijos ir entuziazmo. Tai - apsigimęs lyderis, labiau linkęs diktuoti savo taisykles negu prisitaikyti prie aplinkybių. Užsispyręs Avinas, pasitelkęs savo kūrybingumą ir intuiciją, gali įveikti visas kliūtis.
Kartais jo užsispyrimas pasiekti savo gali virsti despotizmu kitų atžvilgiu, o užsidegimas - įniršiu, jei viskas klostosi ne taip, kaip jis nori. Tiesa, karštakošis Avinas atsileidžia taip pat greitai, kaip ir užsiplieskia. Bėda tik, kad aplinkiniai, o ypač gimusieji po Vandens ženklu, taip greitai visko nepamiršta.
Read more...
 
Horoskopas pagal medžius Print Email

medziu_horoskopas.jpgŠį horoskopą sudarė druidų — senovės keltų bendruomenės — dvasininkai. Jie vadovaudavo apeigoms ir atlikdavo mokytojų, gydytojų, tradicijų saugotojų funkcijas. Keltų religija paremta gamtos garbinimu.

Kėnis (sausio 2–11 d., liepos 5–14 d.)

Mėgsta senovinius daiktus, brangenybes ir namus. Jis kaprizingas, bet linksmas ir draugiškas.
Read more...
 
Pažintys. Kaip suvilioti pagal horoskopo ženklą? Print Email

Vieni ieško savo antrosios pusės kiekviename žingsnyje – stengiasi užmegzti pažintis interneto pokalbių tinklalapiuose, gatvėje pastebi kiekvieną žavų nepažįstamąjį (nepažįstamąją) ar darbe ilgesingu žvilgsniu nulydi naująjį kolegą... Kiti tiesiog viską palieka likimui ir šventai tiki, kad tas skirtasis ar skirtoji atsiras, kai tik ateis laikas. Tretieji vis klausia savęs – ar yra vietų, kur tikrai galima tikėtis susipažinti su patikusiu vaikinu, vyru? Beje, ar jūs rodote kokius nors ženklus, kad žmogus jums patinka ir norėtumete su juo susipažinti? Ir vis dėlto kurgi reikėtų lankytis, norint susirasti savo antrąją pusę? O susipažinti galima absoliučiai visur.
Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 Next > End >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

antspaudu-gamyba.lt

Apklausa

Namuose laikote:
 

Svečiai

We have guests online

RegistracijaMus aplankė:


© 2007 - 2012 Jovita - internetinis žurnalas mąstantiems. Sprendimas M&G reklamos gamybos studija