• Wide screen resolution
  • Narrow screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
Įdomios mintys
Elektros energijos taupymo patarimai Print Email
taupymo_patarimai.jpgAr žinote, kad:  

• šaldytuvai ir šaldikliai sunaudoja apie 25 proc. visos namų ūkio energijos, o 3 mm storio šerkšnas šaldiklyje padidina šaldytuvo suvartojamos energijos kiekį 30 proc.

• Visi palikti budėjimo režime elektros prietaisai vartoja energiją. 5 elektros prietaisai budėjimo režimu per tą patį laiką suvartoja tiek pat energijos, kiek įjungta 60 W lemputė.

Read more...
 
Skubėdami prarandam ir išmėtom Print Email

Skubėdami prarandam ir išmėtom, ir nepamatom, skrisdami dvasia, nei uogos sirpstančios iš lėto, nei skausmo gero draugo akyse. tiktai paskui, kada jau visko turim, jau sendami, pajuntame staiga į pačią širdį priekaištą ar dūrį – užlieja juodo išgąsčio banga. Kad mes visai be reikalo skubėjom, kad nardėm tarp beprasmių reikalų, kažką svarbaus praleidom ir praėjom. Ir jau nepataisyti. Per vėlu. Didžiausia vertybė - dėkingumas. Padėkokime mylimiems žmonėms, kad jie yra mūsų gyvenime, padarykime tai, kol dar ne vėlu...

 
Pradėkite keisti savo gyvenimą Print Email


Tai, kas bus iš pradžių turėtų gimti jūsų sąmonėje. Kas aiškiai suprato ir suvokė, kad jo iki šiol gyvenimas vyko tiksliai taip, kaip jis pats užsiprogramavo, tas galėtų visus savo dabartinio gyvenimo kilimus ir kritimus pakeisti vien tik augimu, jei tik jis savo vaizdinius nukreiptų sėkmės, laimės, turto, gerovės, sveikatos ir t.t. kryptimi.

Read more...
 
Apie Kalėdas iš svetur Print Email

santa_su_elniais.jpgJAV ir Kanadoje vaikai tiki, kad dovanas dalija Santa Klau­sas, Kūčių vakarą atvykstantis elnio traukiamomis rogėmis ir dovanas paliekantis po eglute bei vaikų kojinytėse.
Prancūzijoje vaikai padeda batus prieš židinį, kad Tėtis Kalėda (Pere Noel) pripildytų juos dovanų.
Vokietijoje šv. Nikolas lanko namus.

Read more...
 
Kai kada mes jaučiamės vieniši Print Email

Kai kada mes jaučiamės vieniši, kaip medis ant uolos, tokie pat pavargę, išdžiuvę vidumi, sušalusia siela, praradę viltį, kai kada mūsų siela šėlsta kaip audra vandenyne, blaškosi nerasdama ramybės, trankosi į krantą lyg bangos, griauna kliūtis, kaip uolas vanduo.

Read more...
 
Dailidės namas Print Email

Dailidė daug metų statė namus, ir štai atėjo laikas į pensiją. Tačiau dar jaunystėje, vos pradėjęs dirbti pas garsų rangovą, dailidė davė jam vieną pažadą. Dailidė pažadėjo, kad kiekvieną namą statys uoliai, stengdamasis ir su meile. Ir štai, ketindamas eiti į pensiją, dailidė atėjo pas savo bosą į kontorą pranešti, kad baigė paskutinį namą. Tam buvo gaila skirtis su dailide. "Ar negalėtum atsisveikinimui pastatyti dar vieno namo?- paprašė bosas.- Kai pastatysi - eik kur nori." Dailidė sutiko, nes savo bosą labai gerbė. Ilgai negalvodamas, jis pradėjo statyti namą. Bet dabar jis statė ne taip uoliai.
Read more...
 
Laiškas Gabriel GARCIA MARQUEZ Print Email

Gabrielis Garcia Marquezas neseniai pasitraukė iš viešojo gyvenimo dėl sveikatos – limfos vėžys. Šis visame pasaulyje žinomas Kolumbijos rašytojas pasiuntė atsisveikinimo laišką bičiuliams.

Jei Dievas nors valandėlei pamirštų, kad esu skudurinė marionetė, ir dovanotų man dar dalelę gyvenimo, veikiausiai neišsakyčiau atvirai visko, ką galvoju, tačiau tikrai visuomet apmąstyčiau tai, ką sakau. Vertinčiau daiktus ne pagal tai, kiek jie kainuoja, bet pagal tai, ką jie man reiškia.

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

antspaudu-gamyba.lt

Apklausa

Namuose laikote:
 

Svečiai

We have guests online

RegistracijaMus aplankė:


© 2007 - 2012 Jovita - internetinis žurnalas mąstantiems. Sprendimas M&G reklamos gamybos studija