• Wide screen resolution
  • Narrow screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
Įdomios mintys
Moters ašaros Print Email

moters-asaros.jpgMažas berniukas paklausė savo mamos: „Kodėl tu verki?“ „Nes aš esu moteris,“ atsakė ji. „To aš nesuprantu,“ atsakė šis. Jo mama apkabino jį ir pasakė: „Šito tu niekuomet nesuprasi.“ Vėliau paklausė mažasis berniukas savo tėvo: „Kodėl mama verkia be jokios priežasties?“ „Visos moterys verkia be priežasties,“ tai buvo viskas ką tėvas galėjo pasakyti. Mažasis berniukas užaugo, tapo vyru, bet vis dar savęs klausė, kodėl moterys verkia.

Read more...
 
Kaip prisivilioti laimę Print Email

laime.jpgPaklauskite dešimties žmonių, kaip jie supranta laimę ir gausite dešimt skirtingų atsakymų.  Bet aišku viena - visi nori būti laimingi. Tad kaip reikia gyventi, kad laimė apsistotų mūsų namuose?

Būk linksmas. Nuolat šypsokis, krėsk pokštus, pasakok anekdotus. Užkrėsk visus gera nuotaika. Tai neabejotinai sušildys atmosferą. Ir suteiks tiek tau tiek šalia esantiems daugybę džiaugių akimirkų.

Read more...
 
Nežiūrėkite kitiems pro pečius Print Email


Nežiūrėkite kitiems pro pečius. Žvelkite žmonėms tiesiai į akis.Nekalbėkite savo vaikams. Apglėbkite jų veidus rankomis ir kalbėkitės "su" jais. Kasdien sužinokite ką nors nauja. Gėrėkitės gėlėmis, paukščiais, sočiai valgykite, skanaukite ir dalykite viskuo su kitais.

Read more...
 
laimė - tai ne gauti ką nors Print Email


"...laimė - tai ne gauti ką nors.
Tai būti patenkintam tuo,ką turi ir ko neturi.
Išmintingam žmogui tereikia poros dalykų,kad būtų laimingas,
tuo tarpu kvailio nepatenkins jokie materialūs turtai...

Read more...
 
Ko nežinojom apie Kalėdų senelį? Print Email
kaledu_senelis.jpgAr žinojote, jog tiksli Kalėdų senelio gyvenvietė yra Korvatunturi miestelis Suomijos regione, vadinamame Laplandija. Kalėdų senelio būstas įsikūręs ant 500 metrų aukščio amžinai apsnigto kalno netoli Suomijos ir Rusijos valstybių sienos. Keliaudamas iš Rytų į Vakarus Kalėdų senelis pirmąją šios šventės dieną turi net 31 valandą per parą. Septynias papildomas valandas laimėti jam padeda skirtingos laiko juostos, tačiau norėdamas aplankyti visus pasaulio vaikus jis turi paskubėti
Read more...
 
Padovanok sau minutę ramybės Print Email


Padovanok sau minutę ramybės
ir tuomet suprasi, kaip kvailai skubėjai.
Išmok tylos
ir pastebėsi, kad kalbėjai per daug.

Read more...
 
Kodėl verta mylėti rudenį Print Email

Atsisveikinti sunku: lengvų drabužių, bikinių ir rožių dienos - jau praeityje, prasideda rudens darganos. Už lango merkia lietūs, nuo medžių sklendžia lapai, o šiltos kepurės gadina šukuosenas. Tačiau egzistuoja daugybė priežasčių, dėl ko galėtume mylėti šį niūrų metų laiką.

Štai keletas jų:
Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

antspaudu-gamyba.lt

Apklausa

Namuose laikote:
 

Svečiai

We have guests online

RegistracijaMus aplankė:


© 2007 - 2012 Jovita - internetinis žurnalas mąstantiems. Sprendimas M&G reklamos gamybos studija