• Wide screen resolution
  • Narrow screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
Pramogos
Prieš pat Kalėdas Print Email

Prieš pat Kalėdas vienu labai prabangaus viešbučio liftu kėlėsi sąžiningas politikas, geraširdis teisininkas ir Kalėdų Senis. Prieš pat atsidarant durims jie pamatė ant grindų gulintį 50 Lt banknotą. Kuris iš jų pakėlė banknotą? Aišku, kad Kalėdų Senis, nes kiti du tipai paprasčiausiai neegzistuoja.

 
Religijos mokytojas prieš Kalėdas Print Email

Religijos mokytojas prieš Kalėdas nusprendė paklausinėti pirmokėlių, ar jie supranta šios šventės reikšmę ir ar žino, kas yra Jėzus Kristus. Taigi ji klausia: „Kur šiandien yra Jėzus?“ Jonukas pakėlė ranką ir atsakė: „Danguje“. Marytė pakėlė ranką ir atsakė: „Mano širdyje“. Petriukas irgi pakėlė ranką: „Aš žinau, žinau kur Jėzus! Mano vonioje“. Klasėje tyla, mokytoja sutrikusi klausia: „Iš kur tu žinai?“ Petriukas: „Na… kiekvieną rytą mano tėvas atsikelia, baladoja į vonios duris ir šaukia: Jėzaus Kristau, tu vis dar ten?!“.

 
Kaip suprasti, kad jau gyveni XXI amžiuje Print Email
1. Jungdamas mikrobangų krosnelę tu automatiškai ieškai, kur galėtum įvesti slaptažodį.
2. Nė neprisimeni, kada paskutinį kartą dėliojai pasjansą (solitaire)tikromis kortomis.
3. Turi 15 telefonų sąrašą, kad galėtum susisiekti su 3 savo šeimos nariais.
4. Rašai elektroninį laišką kolegai, kuris dirba prie gretimo stalo.
5. Pastebėjai, kad nutrūko tavo ryšiai su draugais ir giminaičiais, kurie nepasiekiami elektroniniu paštu.
Read more...
 
Mes nemirsime ankščiau, nes yra ką veikti Print Email


Mama ir tėtis žiūri televizorių, mama sako:
Pavargau, be to jau vėlu. Eisiu miegoti. Ji nuėjo i virtuvę, praeidama įmetė ant kėdės paliktus kelis drabužius į skalbimo mašiną, išlygino marškinius ir prisiuvo ištrūkusią sagą. Ji sutepė kelis sumuštinius rytui, iš šaldiklio ištraukė mėsą rytdienos pietums, patikrino, ar užteks dribsnių pusryčiams ir pripildė cukrinę.

Read more...
 
Anekdotai Print Email
Kiškis nusipirko plokštelę kurios vienoje pusėje kaip pasigaminti pusryčius o kitoje kaip daryti rytinę mankštą.
Eidamas namo kiškis krito o plokštelė skilo per pusę. Parėjęs namo blogai suklijavo. Kitą rytą atsikelia ir paleidžia plokštelę:
- Atsisėskite ant žemės, praskėskite kojas ir plakite kiaušinius kol susidarys putos...
Read more...
 
Horoskopas 2010 Tigro metams Print Email
avinas.gif
AVINAMSzodiac.jpg Avinams metai bus gana sudėtingi, bet gimusiems Tigro, Arklio ir Šuns metais blogieji aspektai bus sušvelninti. Į šią pastabą turėtų atsižvelgti visų zodiako ženklų atstovai, gimę minėtais metais. Avinams reikia kaupti informaciją, nieko nekeisti ir laukti kitų metų. Karštakošiams Avinams Tigro metai bus nelengvi, jie turės išmokti nuraminti savo ūmų būdą, būti kantrūs. Ypač vasarą jie gali nukentėti per savo karštakošiškumą, netikėtą agresyvumą, norą viską keisti. Jiems reikia įsiklausyti į savo nuojautas, sapnus ir neskubėti. Kitaip Avinas virs aukos avinėliu.
Read more...
 
Horoskopas 2009 m. gruodžio mėnesiui, 12 zodiako ženklų Print Email
avinas.gif
Avinas (Kovo 21- Balandžio 19)

zodiakas.png Gruodžio mėnuo avinams turėtų būti įdomus ir šiek tiek neįprastas. Paskutinį metų mėnesį turėsite daug galimybių praplėsti pažįstamų ratą, atrasti naujų draugų. Jeigu pasinaudosite pasitaikysiančiomis progomis – įgausite reikalingų žinių, išmoksite to, kas jums artimiausiu metu bus nepakeičiama patirtis. Gali būti, kad teks pamąstyti apie gyvenamosios vietos pakeitimą. Nusimato netradiciškai ilga kelionė, tik ar jai pasiryšite, priklausys nuo jūsų. Tai, kuo tikėjote iki šiol, gali negrįžtamai pakisti.
Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

antspaudu-gamyba.lt

Apklausa

Namuose laikote:
 

Svečiai

We have guests online

RegistracijaMus aplankė:


© 2007 - 2012 Jovita - internetinis žurnalas mąstantiems. Sprendimas M&G reklamos gamybos studija