• Wide screen resolution
  • Narrow screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
Pramogos
Horoskopas 2009 m. lapkričio mėnesiui, 12 zodiako ženklų Print Email
avinas.gif
Avinas (Kovo 21- Balandžio 19)

zodiac.jpg Pagaliau reikalai pajudės iš mirties taško. Lapkričio mėnuo avinams bus lyg renesanso amžius – atgims gyvenimas ir jūsų pačių mąstysena ir ateities planavimas. Žinoma, nereikėtų tikėtis, kad gyvenimas pražys rožinėmis spalvomis ilgam, o problemos ir iki tol slėgę rūpesčiai dings amžiams.
Visgi problemos, kurių prisidarėte dar spalio mėnesio pabaigoje, pradės po truputį spręstis. Niekur neskubėkite ir neskubinkite įvykių – kiekvienam savas laikas.
Finansine prasme gyvenimas bus dosnus – ten, kur įdėjote daug jėgų, neliks nepastebėta.
Read more...
 
Linksmi patarimai tėvams, kaip auklėti vaikus Print Email

1. Kai baigsite žaisti su vaiku, padėkite jį ten, iš kur paėmėte.

2. Ką daryti, jei sūnus įlipo į medį ir nebegali išlipti? Jokiu būdu nebandykite purtyti medžio ir nemėginkite numušti berniūkščio pagaliu. Rudenį vaikas prinoks ir nukris pats. Arba jį pakąs pirmosios šalnos.

3. Jei namuose nerandate savo vaiko, nepulkite panikuoti, bet ramiai pagalvokite, kur jį galėjote palikti pasivaikščiojimo metu.

Read more...
 
Horoskopas 2009 m. spalio mėnesiui, 12 zodiako ženklų Print Email
avinas.gif
Avinas (Kovo 21- Balandžio 19)

zodiac_4.jpg Turėsite nemažai rūpesčių ir problemų, kurios bus sunkiai pastebimos pašaliniams. Bet kurioje situacijoje jums šį mėnesį pravartu būti stebėtoju. Dažniausiai veiksmų eigą jums nusakys intuicija – pasitikėkite savo vidinėmis nuojautomis, nes tik dėl to pradėsite ir baigsite darbus sėkmingai. Aplinkinius sudomins jūsų planai, idėjos. Visgi nebūkite su visais smalsuoliais per daug atviri. Jūsų pastangos, kuriomis patys netikite, pagaliau duos vaisių. Nustatytus tikslus pasieksite, nesvarbu ar tai buvo buitinės, darbo, ar intymios srities tikslai.
Read more...
 
Kur veda šis kelias? Print Email

Kaip manote kur nuves šis kelias pasukus į dešinę?

dscf7259.jpg
Read more...
 
Linksmi faktai apie Algimantą Čekuolį Print Email
  • Per visas savo laidas A. Čekuolis jau išgėrė 14,7 megalitro arbatos.
  • A. Čekuolis asmeniškai pažįsta Staliną, Hitlerį, Bušą ir Fidelį Kastro.
  • A. Čekuolis mintinai moka visų Pasaulio laikraščių straipsnius nuo pat 1898 metų.
  • A. Čekuolis nėra praleidęs nei vienos "Panoramos" nuo tada, kai pats ją išrado.
Read more...
 
Horoskopas 2009 m. rugsėjo mėnesiui, 12 zodiako ženklų Print Email

avinas.gif
Avinas (Kovo 21- Balandžio 19)

astrologija.jpgDarbo ir konkurencijos temos dabar tau bus pačios svarbiausios. Ta konkurencija gali pasireikšti visur ir visaip, pvz., darbe atsiras naujokų, kurie iškart pretenduos į geresnes, o apmaudžiausia - tavo taip trokštamas pareigas. Jeigu studijuoji, pajusi įtampą grumtynėse dėl pažymių. Jau nėr ką kalbėti, jei turi žavų vaikiną, dominantį ne vieną panelę. Varžovės itin suįžūlės. Apskritai, gyvenime netrūks įtampos. Antra rugsėjo savaitė palankesnė pretenduoti į įvairius šou žaidimus ir pan. Dalyvauk konkursuose, atrankose, skelbkis darbo paieškos portaluose.
Read more...
 
Pirmasis vaiko gimtadienis. Idėjos šventei Print Email

pirmasis_gimtadienis.jpgPirmąjj gimtadienį visuomet norisi atšvęsti kaip nors ypatingai. Tačiau kaip tą padaryti, jei metukų sulaukusiam mažyliui dar ne itin rūpi žaidimai ir dekoracijos, jam dar neįdomu bendrauti su bendraamžiais... Šio amžiaus sukaktuvininkas dar ne­suvokia šventės esmės - ta šventė didesnė jo tė­veliams (kas paneigs, kad tai tapimo tėvais sukaktis?). Tačiau tai nereiškia, kad mažylis ne­sidžiaugs plevenančia ant torto žva­kute ir svečių dėmesiu. Vis dėlto pir­mąjį gimtadienį derėtų švęsti orientuojantis labiau į suaugusiuosius - nemanykite, kad sukursite mažyliui šventę, pakvietę dešimt tokio pat amžiaus pypliukų. Rezultatas gali būti atvirkštinis - ašaros, pyktis ir su­maištis, o šventės nė kvapo. 
Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

antspaudu-gamyba.lt

Apklausa

Namuose laikote:
 

Svečiai

We have guests online

RegistracijaMus aplankė:


© 2007 - 2012 Jovita - internetinis žurnalas mąstantiems. Sprendimas M&G reklamos gamybos studija