• Wide screen resolution
  • Narrow screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
Pramogos
Kiek tereikia, kad įveiktume krizę Print Email

Į miestuką atvažiavo turtingas turistas. Užsukęs į miestelio viešbutį jis savininkui kaip užstatą padavė 100 dolerių banknotą ir pasakė einąs išsirinkti kambario. 
Laimingas viešbučio savininkas, nė nelaukdamas svečio sprendimo, tekinas nulėkė pas mėsininką atiduoti seną skolą. 
Mėsininkas - irgi padorus žmogus - net nenusišluostąs rankų nuturseno pas ūkininką, kuriam prasiskolinęs už gyvulius. 
Ūkininkas, nedelsęs nė sekundės, nuskuodė į parduotuvę - ten seniai susikaupusi šeimos skola už įvairiausias prekes. 
Read more...
 
Mokytojas Print Email

Pas gydytoją mokytojas važiavo susinervinęs. Maža to, kad tenka praleisti pirmąją pamoką (direktorius vėl aiškins: pamoka – šventas dalykas!), dantį nežmoniškai skauda, dar ir butelį gero viskio stomatologui teko pirkti – kad be eilės priimtų. 
Read more...
 
Horoskopas 2009 m. birželio mėnesiui visiems zodiako ženklams Print Email

Avinas (03 21— 04 20)

zodiakas.jpg
Nors ir vasara, tačiau daugeliui Avinų teks įtemptai dirbti. Neduos ramybės ir šeimos bei ūkio reikalai. Nors pailsėti gamtoje ir labai trokšite, per rūpesčius ir įvairias keliones apie poilsį tegalėsite tik pasvajoti. Mėnesio pradžioje vieniši Avinai taps žymiai ryžtingesni, ieškodami savo „antrosios puselės“. Gali būti, kad ją pavyks sutikti darbe arba kelionėje. Tad nepaisant įtempto gyvenimo ritmo, jūsų laukia ir nemažai malonių akimirkų.
Read more...
 
Idėjos vaiko gimtadieniui Print Email

 

  • idejos_vaiko_gimtadieniui_copy_copy_copy_copy.jpgKasmet gimimo dieną nufotografuokite mažąjį su tuo pačiu mėgstamiausiu žaisliuku (pirmu pliušinuku). Fotografuoti galite vos nubudusį mažylį - bus gimtadienio įžanga. O gal ir prieš miegą, kai pasibaigia šventė.
  • Gimtadienis - puiki proga sukurti dar vieną gražią šeimos tradiciją: pradėkite rašyti giminės knygą. Sudarykite įdomių klausimų sąrašėlį, pavyzdžiui, močiutės paklauskite,
Read more...
 
Įkyrusis siuvėjas Print Email

Žaidėjai pasidalija į dvi komandas. Moterų ir vyrų turėtų būti po lygiai. Visi jie sustoja į dvi eiles - vyras, moteris, vyras ir t. t. Išrenkamos dvi siuvėjos. Kiekviena jų gauna po nedidelę lazdelę, prie kurios pririštas ilgas tvirtas vilnonis siūlas arba kaspinas. Kai vedėjas duoda ženklą, siuvėjos pradeda "siūti". Vyrams siuvėjos siūlą perkiša per kelnių klešnes, moterims - per rankovę. Laimi siuvėja, greičiausiai apsiuvusi savo komandą. 

 
Įnoringieji segtukai Print Email

Vakarėlyje dalyvaujantiems žaidėjams užrišamos akys. Vėliau žaidimo vedėjas ant vakarėlio svečių drabužių prisega daugybę skalbinių segtukų. Po vedėjo duoto signalo kiekviena pora turi nuimti nuo savo partnerio segtukus. Laimi žaidėjų pora greičiausiai nuo vienas kito nuėmusi segtukus. 

 
Iškylaujam Print Email
Pirmasis sako: einame iškylauti, kur nors gamtoje, į mišką (nesvarbu kur konkrečiai). Aš pasiimsiu Arbūzą (nes mano vardas Asta). O ką tu pasiimsi? Tada sekantis sako. Žaidimo esmė pasakyti daiktą iš tos raidės koks tavo vardas, taip žaidimas yra žaidžiamas kol visi perpranta. Tu pirmas pradedi, pasakai savo sakinį, bet nepaaiškini.

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

antspaudu-gamyba.lt

Apklausa

Namuose laikote:
 

Svečiai

We have guests online

Registracija



Mus aplankė:


© 2007 - 2012 Jovita - internetinis žurnalas mąstantiems. Sprendimas M&G reklamos gamybos studija